
У мережі з'явилися фото нового "фіаско" скандального київського експреса "Київ-Бориспіль". Відповідні фото опубліковані на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook, передають Патріоти України.
Так, на опублікованих фото видно два склади експресу, один з яких заглох на Дарниці. За словами пасажирів, він простояв там майже годину з людьми всередині.

"Наш гіперлуп знову зламався. Простояв з людьми на Дарницькому вокзалі майже годину", - йдеться в повідомленні.
Примітно, що це стало причиною гнівних коментарів з боку користувачів мережі. "Головне, щоб не зробили авіакомпанію. В небі якщо стихнути", - сказав користувач Михайло Абрамович.
"А я начебто на першому через вікно дивився, милувався – наврочив. Обіцяю, більше не буду", - підкреслив юзер Віктор Поліщук.
"Дохнуть, як мухи", - сказав користувач Олександр Фельдман.

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...