
У мережі з'явилися фото нового "фіаско" скандального київського експреса "Київ-Бориспіль". Відповідні фото опубліковані на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook, передають Патріоти України.
Так, на опублікованих фото видно два склади експресу, один з яких заглох на Дарниці. За словами пасажирів, він простояв там майже годину з людьми всередині.

"Наш гіперлуп знову зламався. Простояв з людьми на Дарницькому вокзалі майже годину", - йдеться в повідомленні.
Примітно, що це стало причиною гнівних коментарів з боку користувачів мережі. "Головне, щоб не зробили авіакомпанію. В небі якщо стихнути", - сказав користувач Михайло Абрамович.
"А я начебто на першому через вікно дивився, милувався – наврочив. Обіцяю, більше не буду", - підкреслив юзер Віктор Поліщук.
"Дохнуть, як мухи", - сказав користувач Олександр Фельдман.

У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...