Хіти тижня. "Людей 15 прямо в шматки розірвало": З'явилися нові дані про поразку "Вагнера" в Сирії

За словами чоловіка, ті, хто повернувся з Сирії, "хворі вже".

Ілюстрація: ЖЖ

Співробітник російської приватної військової компанії "Вагнер" під Краснодаром розповів, що найманці після фіаско в Сирії рвуться назад, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Знак".

"Ось недавно один такий приходив, хто там в лютому був. Ледве врятувався, ***. Поруч з ним прямо снаряд вибухнув, його вибуховою хвилею відкинуло. Він розповідає, що хлопців, хто поруч був, людей 15 прямо в шматки відразу розірвало, тільки шматки полетіли. А його тільки трохи зачепили, але і цього вистачило. Всі ноги в решето! Його ледь полагодили, він сюди на милицях вже прийшов, йолки-палки, гроші отримувати. Гроші отримав, а сам каже: "Тільки нехай ноги заживуть, назад хочу, за своїх поквитатися "!" - каже він.

За словами чоловіка, ті, хто повернувся з Сирії, "хворі вже". "Так, *** твою мать, тебе, кажу, Бог врятував! Він же міг разом з тими, хто шматками розлетівся, там залишитися. Сиди вдома, жери хліб свій! Ні, вони хворі вже. Точно тобі кажу! Психіка вже все", - пояснив чоловік.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...