
В Україні за 2018 рік зафіксовано вже третій випадок захворювання на дифтерію. Про це розповіла відома журналістка Ірина Заславець на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"15-річний хлопець. Він зараз в інфекційному відділенні Київської обласної дитячої лікарні. Боярка. Інформація від Центру громадського здоров'я МОЗ України", - уточнила вона. При цьому вона звернула увагу на те, що Україні загрожує епідемія дифтерії.
"Перші прояви цієї хвороби часто плутають з ангіною, а коли з'ясовують, що це не вона - може бути занадто пізно. Хворий згорає на лічені години. І хоча дифтерія - одна з найнебезпечніших інфекцій, її токсин прирівнюють до біологічного зброї, захиститися від неї українці не поспішають - 19% щеплених - найнижчий у світі показник ", - пояснила Заславець.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...