Хіти тижня. "Лица застыли в ужасе": Спливли моторошні фото загиблих на перевалі Дятлова

У мережі опублікували архівні фото загиблих російських туристів на перевалі Дятлова у 1959 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegram-каналі History files.

Відзначається, що група була по-звірячому вбита: у людей не було очей, був зідраний шкіряний покрив та інші каліцтва. Випадок вважають одним з найбільш містичних у 20 столітті.

Як відомо, група з дев'яти туристів під керівництвом Ігоря Дятлова, яка здійснювала лижний похід по Північному Уралу, загинула в повному складі імовірно 2 лютого 1959 року. Єдиний учасник походу, Юрій Юдін, зійшов з маршруту через хворобу 28 січня.

За результатами офіційного розслідування, подія була визнана нещасним випадком, викликаним стихійною силою.

Хотів стати "німцем": Житель Хмельниччини вимагав через суд прибрати з акту про шлюб дані, що він росіянин

четвер, 8 червень 2023, 20:30

Житель Хмельницької області намагався через суд змінити свою національність у документах про шлюб за 1980 рік. Перша інстанція задовольнила позов, однак Хмельницький апеляційний суд скасував їхнє рішення, повідомляють Патріоти України із посиланням на ...

Трагедія сталася на очах у тренерки: На Тернопільщині юну спортсменку вбила зламана дошка на санній трасі

четвер, 8 червень 2023, 20:14

На Тернопільщині з’ясовують обставини смерті 15-річної спортсменки, яка загинула під час спуску на санній трасі. Тіло дівчинки наскрізь проштрикнуло дошкою, яка відламалася, школярка загинула до приїзду медиків. Це єдина санна траса в Україні і як з’яс...