Хіти тижня. "Майстер вилизування задів": Головний КВНщик Росії "прогнувся" перед Путіним (відео)

Підлабузництво Маслякова викликало хвилю обурення в мережі.

Президент Володимир Путін приїхав на 1/8 фіналу КВК, що проходив у Театрі Російської армії. Путін поспілкувався з ведучим конкурсу Олександром Масляковим. У мережі з'явилося відео цього діалогу, який підтверджує той факт, що президентські вибори, які пройдуть в Росії 18 березня, це не більше ніж формальність. Відповідний ролик на своїй сторінці в Twitter розмістив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

"На початку грудня (2018 року) ми будемо знімати фінальну гру. У президента Володимира Володимировича Путіна може виявитися вільний день, і він прийде до нас на гру?" – поставив питання президенту Масляков.

На це російський президент відповів, що питання є некоректним. "Некоректне запитання! Але якщо ви запрошуєте мене, особисто, то я прийду", - заявив Путін. "Звичайно, ми запрошуємо вас і в особистій, і в якості президента, і в будь-якій іншій, в якій вам буде завгодно!" – сказав ведучий КВК.

Таке підлабузництво Маслякова викликало хвилю обурення в мережі. "Майстра вилизування задов", "Як головний клоун двох десятиліть!", "КВН відвідає його в ГААЗІ", "Звичайно ж він буде сторожем у дитячому садку, але із-за особистої чарівності...", "Яка тонка гра, який політес, яка грація, пішов 19-й рік стабільної автократії", - пишуть вони.

Опублікував: Олег Устименко

Особлива хімічна речовина, що блокує старіння: Учені розгадали загадку тисячолітнього дерева

субота, 10 квітень 2021, 16:58

Вчені розгадали таємницю того, як дерево гінкго може жити понад 1000 років. Дослідники виявили, що дерево виробляє хімічні речовини, які захищають його від хвороби та посухи. І, на відміну від багатьох інших рослин, його гени не запрограмовані на невбл...

"Випадково" падав і бився головою о бордюр": Ґвалтівник 17-річної дівчини у Києві нарвався на самосуд (фото)

субота, 10 квітень 2021, 16:50

У Деснянському районі Києва ґвалтівник напав на 17-річну дівчину. Знущався 1,5 години. Місцеві жителі спіймали нелюда та до приїзду поліції влаштували над ним розправу. Про це пише dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "У Києві на вулиці Братиславсь...