Хіти тижня. "MARUV щиро вірить, що її фани виведуть танки з Донбасу", - член НСТУ

Вона не цікавиться, що відбувається в політичному процесі України, і як це виглядає з боку. І вірить в свою об'єднуючу силу.

MARUV

Співачка MARUV, яка перемогла в національному відборі на "Євробачення" в 2019 році і відмовилася їхати на конкурс, щиро вірить, що люди, перед якими вона виступає в Росії, "поїдуть на Донбас і виведуть танки".

Про це ефірі телеканалу UA:Перший розповіла член правління НСТУ Олександра Кольцова, передає "Новое Время".

Вона поділилася нюансами переговорів з артисткою. За її словами, MARUV відразу сказала, що не готова говорити про політику, це не її тема. Вона хотіла, щоб її ім'я було пов'язане тільки з музикою. "MARUV вірить в об'єднуючу силу, її вплив на людей, і їй було б дуже неприємно, якби її ім'я пов'язували з політикою. А де закінчується політика і починається культурна дипломатія ми не змогли знайти цю межу. Ми в цьому бачимо ризики як суспільний мовник. Артист для себе теж бачить ряд ризиків. Тому зійшлися на тому, що краще не ризикувати", - пояснила член правління НСТУ.

Кольцова заявила, що з MARUV поза контрактом обговорювали, як вона бачить свою функцію як посла України. "Але ти виходиш від України на міжнародну арену і у тебе повинна бути якась риторика. Ми почали обережно питати, що вона думає, крім того, що "мир" і "я поєдную"... І вона правда не цікавиться, що відбувається в політичному процесі України, і як це виглядає з боку. І вона правда любить Україну і вона хоче представляти Україну", - зазначила вона.

"Але любить ту версію України, яка не деталізована політичними нюансами, я б так сказала. І це дуже свіжа наївна картина. Але вона не додасть країні бонусів, так як цією риторикою користуються ті, хто на наступних виборах буде говорити, що нам треба сідати і домовлятися, можливо, за рахунок втрати територій. І коли ми запитуємо: "Аня, ти правда віриш, що люди, перед якими ти виступаєш, поїдуть на Донбас і виведуть танки". Вона відповідає: "Так", - додала представник НСТУ.

Пожежники не могли нічого вдіяти: У Дніпрі ущент згорів трамвай (фото)

субота, 30 травень 2020, 0:32

Рятувальники не змогли швидко загасити пожежу, бо лінія пересування електротранспорту була під напругою. В Дніпрі на вул. Ударників Новокодацького р-ну вщент згорів трамвай. Повідомлення про пожежу в трамваї надійшло 29 травня о 15.25, передають Патріо...

Вклав зброю в руки убитих: Геращенко розповів нові шокуючі подробиці розстрілу військових на Житомирщині

субота, 30 травень 2020, 0:25

Слідство вважає сумнівною версію, що Захаренку погрожували всі вісім гостей. Мисливець Анатолій Захаренко, якого підозрюють у вбивстві сімох чоловіків в Житомирській області, сам вклав в руки загиблих рушниці, щоб показати, що вони йому нібито погрожув...