Хіти тижня. "Мені ніколи там не подобалося": Російська поп-зірка 90-х відповіла на запитання про Крим (відео)

Альона Апіна згадала, що її ім'я через анексований півострів вже внесено до бази українського добровольчого центру "Миротворець".

Альона Апіна. Фото: livestory.com.ua.

Хотілося б, щоб Крим був частиною Російської Федерації, але вирішити це питання треба "полюбовно". Адже свого часу Росія сама відмовилася від цієї території. Такою думкою в інтерв'ю DW щодо анексії українського півострова Росією поділилася поп-співачка Альона Апіна, популярна виконавиця 90-х, передають Патріоти України.

"Наш Крим - не наш... у мене дуже складне ставлення до цих подій. З одного боку він, звичайно, наш. З іншого - звичайно, не наш. Хочеться, щоб він був наш, але й щоб ми вирішили все це якось полюбовно", - зазначила вона.

При цьому артистка згадала, що її ім'я вже внесено до бази українського добровольчого центру "Миротворець", який фіксує злочини проти національної безпеки держави. "Я потрапила до "Миротворця" українського, я тепер туди нев'їзна. Я співала в Архангельську на сцені, а там був задник "Крим наш!" Я ж виходжу, не дивлюся, що там висить. Концерт, площа, люди прийшли... "Миротворець" на наступний день - будь ласка. Ну це теж свого роду психіатрія", - продовжила вона.

"Тому як ставитися до Криму, я не знаю. Так туди і не з'їздила. Якось так склалося, що не була там і особливо ніколи не любила Крим. А з точки зору політики мене роздирає - і та, й інша історія праві. Звичайно, це наша територія. З іншого боку - не наша, бо ми самі відмовилися. Сказали: "Так, беріть". Що з цим робити, я не знаю", - резюмувала Апіна.

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...