Хіти тижня. Мешканці Донецька повідомляють про велику кількість дивних "туристів" у місті

Донеччанам, дивлячись на «панаехавших» «туристів», доводиться згадувати події чотирирічної давнини, коли в місті з'явилася велика кількість «відпускників».

Жителі тимчасово непідконтрольного українській владі Донецька розповіли про безліч дивних «туристів», які з'явилися в місті, передають Патріоти України з посиланням на «Новини Донбасу».
Відзначається, що донеччанам, дивлячись на «панаехавших» «туристів», доводиться згадувати події чотирирічної давнини, коли в місті з'явилася велика кількість «відпускників». «А що за натовп «туристів» в місті??? Це капець якийсь! Відразу згадалася весна-літо 14-го року. Це все «родичі на свята» приїхали??» - цікавиться народ в Телеграмі.
Також люди, які проживають в Донецьку, поінформували про наплив до міста бойовиків самопроголошеної «ДНР». «Є інформація, що в місті багато озброєних бойовиків «ДНР», деякі з них з «нагородами», частина з них з пов'язками. Швидше за все, це «патруль МГБ» або «комендатури». «По місту багато асвабадітєлєй ... при параді і з медалями ... Коли ж цей травень закінчиться ...», - пишуть донеччани.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Скрепи кличуть: Вінницький священик УПЦ МП емігрував до Росії (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 18:30

На новому місці проживання ієромонах Іоан отримав посаду викладача Новосибірської духовної семінарії. Священик з Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ (МП), доктор богослов'я ієромонах Іоанн (Курмояров) у жовтні 2018 року переїхав до Новосибірська, що н...

Хіти тижня. Філарет приїхав на Собор у незвичному образі (фотофакт)

неділя, 16 грудень 2018, 18:30

Патріарх змінив свій білий "патріарший" головний убір (кукіль) на митрополичий клобук.