Хіти тижня. Мешканці Донецька повідомляють про велику кількість дивних "туристів" у місті

Донеччанам, дивлячись на «панаехавших» «туристів», доводиться згадувати події чотирирічної давнини, коли в місті з'явилася велика кількість «відпускників».

Жителі тимчасово непідконтрольного українській владі Донецька розповіли про безліч дивних «туристів», які з'явилися в місті, передають Патріоти України з посиланням на «Новини Донбасу».
Відзначається, що донеччанам, дивлячись на «панаехавших» «туристів», доводиться згадувати події чотирирічної давнини, коли в місті з'явилася велика кількість «відпускників». «А що за натовп «туристів» в місті??? Це капець якийсь! Відразу згадалася весна-літо 14-го року. Це все «родичі на свята» приїхали??» - цікавиться народ в Телеграмі.
Також люди, які проживають в Донецьку, поінформували про наплив до міста бойовиків самопроголошеної «ДНР». «Є інформація, що в місті багато озброєних бойовиків «ДНР», деякі з них з «нагородами», частина з них з пов'язками. Швидше за все, це «патруль МГБ» або «комендатури». «По місту багато асвабадітєлєй ... при параді і з медалями ... Коли ж цей травень закінчиться ...», - пишуть донеччани.
Опублікував: Олег Устименко

Хрущов ''зіпхнув'' Крим Україні: Улюблена газета Путіна відкрила незручну правду

вівторок, 19 лютий 2019, 9:41

Лідер Радянського Союзу Микита Хрущов віддав 65 років тому Крим Україні через те, що на нього потрібно було витратити величезну кількість ресурсів. Про це заявив кандидат історичних наук, заступник директора Інституту історії і політики РФ Володимир Ша...

Хіти тижня. Через алкоголізм і постійні побої: Дружина зіркового російського актора йде від чоловіка

вівторок, 19 лютий 2019, 9:30

Марат Башаров і Єлизавета Шевиркова одружилися в 2016 році. Однак сімейна ідилія закінчилася в грудні 2018, коли актор зламав дружині ніс. Дружина відомого російського актора Марата Башарова заявила, що більше не збирається терпіти алкоголізм і побої ч...