Хіти тижня. Мокшанська культура: "Прямо у центрі Києва є кладовище, на якому я ледь не помер. Від сміху", - епатажний російський дизайнер та блогер розізлив мережу

Гумор зухвалого гостя з Залісся оцінили далеко не всі його читачі навіть у ментально досить брутальній Росії, не кажучи вже про українців

Відомий російський дизайнер Артемій Лебедєв висміяв київське кладовище домашніх тварин. Пост зі знущальними коментарями росіянин опублікував на своїй сторінці в Живому Журналі. Далеко не у всіх інтернет-користувачів цей пост викликав посмішку, з задоволенням констатують Патріоти України.

«Прямо у центрі Києва є кладовище, на якому я ледь не помер. Від сміху. Більшість табличок тут дерев’яні. Багато без огорож. Хоча є і дуже доглянуті могили з новими квітами. Ну а х * лі? 15 років Тимочка прожив – саркастично зауважив блогер.

«Краще викинути їх на смітник? Того, хто крутився у тебе 10-15 під ногами років ?
Ви взагалі тварин у себе в будинку тримали? », – зауважив коментатор під ніком alemrnd.

«Російські дегенерати сміються», – додав Захар_superstar.

Артемій Лебедєв – відомий блогер і дизайнер, співзасновник Студії Артемія Лебедєва. Прославився частим вживанням нецензурних виразів.

Публікації дизайнера і раніше викликали критику і подив у багатьох інтернет-користувачів. Наприклад, у 2014 р блогер несхвально відгукнувся про радянські пам’ятники, що було сприйнято як нападки на ветеранів Великої Вітчизняної війни. У 2015 року суд зобов’язав горе-коментатора сплатити штраф в сумарному розмірі 1, 5 млн руб., Однак рішення Феміди так і не вступило в силу.

У тому ж році Лебедєв опублікував скандальний пост про київське кладовище домашніх тварин. У 2017 р Лебедєву заборонили в’їзд в Українучерез некоректні висловлювання і відвідини окупованих територій Донбасута Криму.

Так, клоунів вистачало в усі часи. Але доречно зауважити, іноді для обурення інтернет сегмента вистачає одних лише невдалих фото або відео. Для прикладу, досить прикра історія трапилася з відомою балет-дівою Анастасією Волочковою. Виклавши до мережі запис своїх танців, вона натрапила на шквал критики.

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, за комунальними платежами або не сплатили штрафу, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, пере...

Дива не буде: Уряд оприлюднив ймовірну мінімальну зарплату на 2024 рік, яка на 20% нижча за прожитковий мінімум

неділя, 28 травень 2023, 9:30

В уряді обговорили спільно з профспілками ймовірний розмір мінімалки на 2024 рік. Профспілки вважають, що запропонована чиновниками мінімальна зарплата на 2024 рік не відповідає реальному рівню очікуваної вартості життя, передають Патріоти України. Нат...