Хіти тижня. Московський піп не знає канонів православ'я: На Житомирщині священики МП розсилали листи з погрозами парафіянам і погрожували фізичною розправою

У с. Ворсовка Малинського району Житомирської області, громада якого перейшла з Московського патріархату в єдину помісну Православну церкву України погрожували парафіянам.

Як розповів виданню "Обозреватель" голова районного осередку партії "Свобода" Микола Полиновський, рішення перейти в ПЦУ було прийняте одноголосно на зборах жителів села, передають Патріоти України.
До цього в громаді проводилося опитування щодо переходу в єдину церкву і збір підписів, на що послідувала бурхлива реакція місцевого батюшки, який служив у Ворсовці близько 10 років.

Священик, за словами Поліновського, агресивно поводився по відношенню до жителів, намагався відбирати списки з підписами, а також "погрожував хлопцями в балаклавах" і намагався закрити вхід до церкви.

Фото: Facebook Миколи Поліновського

Також після рішення місцевих жителів про приєднання до ПЦУ вони почали отримувати листи з погрозами потрапити в пекло за "смертний розкольницький гріх".

Незабаром до вирішення конфлікту підключилися правоохоронці і місцева влада, і після затяжних розглядів і суперечок парафіянам вдалося дати відсіч і відстояти свої права. У п'ятницю, 18 січня, вхід до церкви знову був відкритий. Очікується, що незабаром у селі почне правити службу священик ПЦУ.


''Всі будете в пеклі'': на Житомирщині священики МП погрожували парафіянам ПЦУ


''Всі будете в пеклі'': на Житомирщині священики МП погрожували парафіянам ПЦУ


''Всі будете в пеклі'': на Житомирщині священики МП погрожували парафіянам ПЦУ


Опублікував: evora

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...