Хіти тижня. Москва в шоці: В аеропорту Києва завернули московську журналістку, котра збиралася на Донбас (фото)

За словами Анастасії Лотарьової, її дві години розпитували "про Голодомор, українських моряків і Боїнг".

Росіянку не пустили далі "Жулян". Фото: соцмережі.

В Україну не пустили головного редактора російського інтернет-видання "Такие дела" Анастасію Лотарьову. Про це вона написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Хороше місто Київ, прекрасний аеропорт "Жуляни", шкода, депортують мене з нього просто ось після двох годин очікування в не менш прекрасне місто Мінськ - "не підтверджена мета візиту", хоча їхала за запрошенням від громадської організації, такі от справи", — написала вона.
За словами Лотарьової, її дві години опитували "про Голодомор, українських моряків і боїнг". "Також при згадці "Меморіалу" дуже напружилися, переплутавши його з "Безсмертним полком" і ОБД "Меморіал", — написала журналістка.

Чоловік орендував "розкішну квартиру", але в ній виявилися несподівані "сусіди" (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:59

Чоловік орендував "розкішну" квартиру та був шокований її станом. Донні Скіппер винайняв помешкання в північній частині штату Нью-Йорк під назвою The Lofts at Harmony Hills. Як виявилося, він жив там не лише з сусідами, а й з кажанами. Серію відеоролик...

Правила будуть жорсткими: Список ліків, які не можна буде купити в Україні з 1 квітня без рецепта

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:28

З 1 квітня нинішнього року в Україні величезна кількість ліків, раніше безрецептурних, можна буде купити тільки за рецептом - причому електронному. В українському МОЗ детально розповіли, на які ліки тепер потрібен рецепт, передають Патріоти України. Зн...