Хіти тижня. Моторошне вбивство студенток у Харкові: Спливли загадкові подробиці справи (фото)

21-річний хлопець, який приїхав із Туреччини до Харкова і зарізав двох своїх землячок, залишив записку на могилі власного батька. Саме на кладовищі в Стамбулі його і затримали правоохоронці, повідомляють Патріоти України.

Підозрюваний у подвійному вбивстві – Цокмез Гусний Цан – колишній бойфренд однієї із убитих дівчат, а саме – Букет Йілдиз. Відомо, що хлопець прилетів до Харкова з Туреччини напередодні Нового року, щоб зустріти його з коханою, але в підсумку свято закінчилося трагедією. Через пару днів після вбивства він сів на літак і полетів до Туреччини.

Фото вбитих у Харкові студенток із Туреччини

Правоохоронці виявили його на кладовищі, біля могили батька. Перше, що сказав підозрюваний: "Я не вбивав!" З собою у Цана був пістолет і ніж. Як повідомляють турецькі ЗМІ, також поліція знайшла на надгробному камені записку.

У цьому світі немає справедливості. Якщо навіть мене посадять на 100 років до в'язниці, все одно я щодня несу своє покарання,
– мовилось у ній.

Записку у Туреччині розшифрували: сенс її в тому, що доля вже покарала підозрюваного, коли забрала батька. І тюрма – не покарання для нього, тому що він давно вже живе з гіршим покаранням. Так, у цій записці також немає жалю про те, що він убив дівчат.

Додамо, що допитаний турецькими поліцейськими підозрюваний нібито зізнався, що давно готувався до цього вбивства та мав намір позбавити життя обох дівчат.

Тим часом в Туреччині рідні убитих студенток готуються до похорону. За повідомленнями місцевої преси, обидві дівчини були єдиними дітьми у своїх сім'ях. Причому батьки Букет Йілдиз навіть не підозрювали, що у дочки є одержимий шанувальник.

Досить дивною деталлю залишається запис із відеокамер Харківського аеропорту, на яких видно, як хлопець піднімається на ескалаторі в зону контролю, при цьому махає рукою та посилає повітряні поцілунки комусь, хто стоїть внизу.

"Звідти можна вийти живим?": У Києві відкрили "Пункт незламності" при Лук'янівському СІЗО, але дещо пішло не так (фото)

середа, 30 листопад 2022, 13:15

У Києві при Лук'янівському слідчому ізоляторі відкрили "Пункт незламності". Він працює цілодобово. У приміщенні тепло, є електроенергія, гарячий чай та Інтернет. Фото пункту опублікували на сторінці "Київського слідчого ізолятора" в Facebook, передають...

"Продам дитину (3 місяці) за 1000 грн.": На Полтавщині на популярному сайті пропонували придбати... немовля, поліція відреагувала

середа, 30 листопад 2022, 12:14

"Продам дитину (3 місяці) за 1000 гривень" – таке оголошення з’явилося днями на одній з популярних вебплатформ. Його прочитала Інтернет-користувачка та надіслала скриншот правоохоронцям Полтавщини задля перевірки та задля безпеки малюка. Уже за кілька ...