Хіти тижня. Може не дожити до Гааги: Найманці Путіна звинуватили Гіркіна у незаконному розстрілі росіян на Донбасі

Одіозного екс-ватажка бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна звинуватили в масових розстрілах рядових сепаратистів і бойовиків без підстави.

Ігор Гіркін

Відомий терорист Владлен Татарський звинуватив екс-"міністра" оборони "ДНР" Ігоря Гіркіна в злочинах на окупованому Донбасі, передають Патріоти України.

Зокрема, бойовик заявив, що головний організатор «русской весны» на Донбасі організовував розстріли рядових сепаратистів "ДНР". "Игорь Иванович возразил, что расстрелял моего знакомого не за металлолом, а за 8 квартирных краж, но, видимо, "Стрелок" так и не понял СУТИ разговора. Мне абсолютно, пох** и кого и за что там расстреляли, мне интересно, на каком основании выносились те или иные решения", - емоційно пише бойовик.

За словами Татарського, для розстрілів терористів Гіркіну потрібні були законні підстави і дорікає колишнім ватажкам бойовиків. "Сейчас сотни бывших "военных" сидят (в тюрьме) за решения тех, кто преспокойненько живет сейчас в Москве, Сочи и Крыму. Как-то несправедливо…", - пише він.

Європеєць привіз: В Алжирі підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом

вівторок, 25 лютий 2020, 23:14

Зараженим коронавірусом виявився громадянин Італії, який прибув до Алжиру 17 лютого. Влада Алжиру підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом. Про це повідомляє The Jerusalim Post, передають Патріоти України. Як повідомляється, зараженим коро...

Хіти тижня. Загадка скреп: "Вот почему россияне так любят СССР", - Мирович (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 23:05

"Так, друзья, сегодня будет пост на одну интересную тему - о том, почему россияне так любят СССР. Я читаю большинство комментариев к своим постам про СССР и за это время накопил довольно интересную статистику", - пише у своєму блозі Максим Мирович, пе...