
До такого висновку прийшли вчені з Медичного центру Лангоне при Нью-Йоркському університеті. У свідомості людина залишається навіть після того, як лікар визнає її померлою, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.
Багато років група дослідників під керівництвом професора Сема Парніа спостерігала за станом вмираючих, а також збирала свідчення тих, хто пережив клінічну смерть. Після узагальнення даних, вчені встановили, що після зупинки серця людський мозок все ще функціонує і залишається активним. Це означає, що розум живе, а людина усвідомлює, що померла.
Померлий відчуває, що його тіло більше не реагує на зовнішні подразники. За словами вчених, людина відчуває себе в пастці, якою виявляється її власне тіло. Вона чує слова, бачить оточуючих, але вже не може подати їм знак.
Деякі з пацієнтів з досвідом клінічної смерті розповіли вченим, що під час "відключки" чули лікарів і навіть могли уривками переказати розмови персоналу.
Це пояснюється тим, що мозок вмирає повільніше, ніж серце. А тому людина, її розум, живе деякий час навіть після констатації смерті. З цього випливає, що стан, яке лікарі визначають, як смерть, насправді є лише першою її фазою.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...