
У ніч на 1 січня російські пранкери Вован і Лексус подзвонили меру Києва Віталій Кличко від імені прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та привітали його зі святом, передають Патріоти України.
Кличко спочатку повірив в те, що розмовляє з Володимиром Гройсманом, і побажав йому здоров'я, продуктивності і успіху в 2019 році. Але після слів пранкери, що «ми тут п'яного Петра Олексійовича з-під столу дістаємо», мер Києва здогадався, що його розігрують.
«Бажаю вам розводити побільше людей, щоб всі велися і подавали вам цікаву інформацію, тому що без вас життя, чесно кажучи, таке нудне», - відповів Кличко. Також він привітав пранкерів з Новим роком і запросив їх до Києва.
Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...
Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...