Хіти тижня. На грані катастрофи: Стало відомо про серйозні проблеми окупантів із Кримським мостом (відео)

Україна найближчим часом планує провести всеосяжну екологічну експертизу щодо будівництва Кримського мосту і в разі підтвердження загрози екологічної катастрофи, звернутись до країн Чорноморського басейну, заявив екс-віце-прем’єр АР Крим Андрій Сенченко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, проблеми з цією, не до кінця побудованою, проте введеною в експлуатацію спорудою, виникають ще до повного проектного навантаження.

"Є історія цього питання, є висновки фахівців, як українських так і російських, що при будівництві цього мосту порушено все. Тому для мене, в першу чергу, це об’єкт дуже великої техногенної небезпеки. Як для Азовського моря, судноплавства, так і для людей, які зараз використовують цю споруду", - заявив Сенченко.

За словами колишнього кримського урядовця, після повернення Криму проблема мосту, як техногенної небезпеки, залишиться Україні у спадщину від окупантів.

"Україні він не потрібен, його експлуатація дорого коштує, а її знесення коштуватиме ще більше", - наголосив Сенченко, зазначивши, що його остаточну долю треба буде вирішувати згодом.

Коментуючи посилення санкцій щодо осіб, причетних до будівництва Кримського мосту, Сенченко зауважив, що впровадження персональних обмежень не завдають західним партнерам України негативних наслідків.

"Що стосується європейських компаній, то вони безперечно теж втрачають. І на цьому фоні потрібно, що б Україна займала більш послідовну позицію; якщо ми вимагаємо від наших друзів або гарантів нашої безпеки посилення санкцій, то дуже важливо, щоб ми були щирими і на 100% використовували наші можливості", - підкреслив екс-віце-прем’єр АР Крим.

Джерело: Обозреватель

Військовий ЗСУ зворушливо освідчився в коханні у Мукачівському замку (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 14:00

У Мукачівському замку "Паланок" під час концерту військового оркестру молодий юнак, боєць Збройних Сил України освідчився в коханні своїй дівчині. Про це у facebook повідомляє Мукачівська міська рада, передають Патріоти України. Надзвичайно романтична ...

В тому числі вібратори: У ломбардах Польщі розповіли, які найдивніші речі їм приносять українці

неділя, 4 грудень 2022, 13:14

У Польщі значним попитом користуються ломбарди, 65% відвідувачів яких пояснюють, що прийшли туди через ускладнення матеріального становища, пов'язане з локдауном через пандемію коронавірусу. Про це пише ukrayina.pl, передають Патріоти України. Водночас...