Хіти тижня. На "літаючій БМП": Боєць, який прорвав барикади сепаратистів у Маріуполі, отримав медаль (відео)

В травні 2014 на швидкості 50 км/ч солдат строкової служби 72-ї окремої механізованої бригади Дмитро Ворона розгромив барикади, встановлені в центрі Маріуполя прихильниками «ДНР».

Це сталося 9 травня 2014 року, і ось - чотири роки по тому - він отримав медаль від військового комісара Донецької області, передають Патріоти України з посиланням на Сайт міста Маріуполя.
"Я служив механіком-водієм. У Маріуполі ми забрали екіпаж поламаної БМП і їхали по проспекту. Попереду побачили збіговисько людей і барикади, як нам здалося, з шин на дорозі. За наказом командира я на швидкості 50 км/год її перелетів. Удар був дуже сильний. Я відразу зрозумів, що крім шин там були бетонні блоки і ще щось важке. Згодом у БМП були серйозні технічні проблеми. Але нам вдалося прорвати барикади, за нами поїхали інші машини", - розповів Дмитро і зізнався, що подібні переїзди в міських умовах (до того дня) не відпрацьовував.
Ось як це було 4 роки тому:

Нагородження проходило в Центральній міській бібліотеці ім. В.Короленка. Нагороду герою сьогодні вручав військовий комісар Донецької області Олександр Сергєєв.

Опублікував: Олег Устименко

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...

"Як обухом по голові": У Києві оштрафували пенсіонерів-волонтерів, які допомагають ЗСУ

середа, 27 вересень 2023, 6:42

У Києві стався конфлікт між волонтерами, які плетуть маскувальні сітки, та патрульною поліцією. Люди, які допомагають армії, помітили, що в приміщені, де вони плетуть сітки, - зникають речі. Вони викликали на місце поліцію, але правоохоронці факту крад...