Хіти тижня. На знак протесту: У Львівській міськраді заступник головного лікаря поліклініки справила нужду у графин Садового (відео 12+)

У Львові стоматологи в березні 2019 року розпочали пікет через неналежні умови праці. Раніше у Львівській міськраді пройшли обшуки.
base article image

В Інтернеті з'явився відеозапис з камери спостережень, на якому одна з львівських стоматологів справляє нужду в фойє великої сесійної зали міської ради Львова, зазначають Патріоти України.

Відомо, що інцидент стався 7 березня, коли працівники ліквідованих 3-й і 5-й комунальних стоматологічних поліклінік під час протесту вирішили залишитися на ніч у великій сесійній залі Львівської міської ради. Як видно на записі, одна з медичних працівниць виходить з сесійної зали в сусіднє фойє разом з графином і починає справляти в нього малу нужду.

Як зазначає видання, героїня даного відео - заступник головного лікаря 3-й стоматологічної поліклініки Ірина Шишковская, яка бере активну участь у всіх протестах медпрацівників.

За словами глави прес-служби Львівської міськради Христини Процак, в ту ніч всі вбиральні були відкриті і стоматологи могли вільно ними користуватися.

"Туалети в міській раді ніколи не закриваються, хіба що на невелику технічну перерву, але точно не вночі. Тієї ночі були доступні туалети на першому і другому поверхах", - запевняє Христина Процак.

Відзначається, що у великій сесійній залі, в якому знаходилися учасники протесту, є кілька графинів, які стоять на столі президії, за яким сидять міський голова Андрій Садовий та секретар міськради Анатолій Забарило.

Заглянув під капот і обімлів: Механік знайшов несподівану причину поломки авто

вівторок, 28 березень 2023, 18:25

У Мережі набирає популярності відео, на якому механік ремонтує авто. Запис вже зібрав понад 3,6 млн переглядів, передають Патріоти України. Заглянувши під капот зламаного автомобіля, майстра чекав неприємний сюрприз. Несправність Toyota V6 полягала не ...

"П’ють, влаштовують вечірки": що відомо про хлопців, яких звинувачують у зґвалтуванні дівчинки на Закарпатті

вівторок, 28 березень 2023, 17:57

Справа про зґвалтування 14-річної дівчинки трьома підлітками на Закарпатті набула великого розголосу після того, як суд вирішив покарати кривдників умовним позбавленням волі з відтермінуванням вироку на 2 роки. При цьому від скоєння злочину до винесенн...