Хіти тижня. "Набридла вже!" У Росії "наїхали" на артистку-зрадницю з України

Коментатори жорстко відреагували на Віру Брежнєву у якості гості передачі "Вечірній Ургант".

Віра Брежнєва. Фото: Обозреватель.

Скандальну українську співачку, екс-учасницю культової поп-групи "ВІА Гра" Віру Брежнєву розкритикували в Росії за зйомки в російській передачі "Вечірній Ургант". Гнівні коментарі з'явилися під афішею виступу артистки в Instagram-акаунті передачі, передають Патріоти України.

Зазначимо, що запис ефіру з Брежнєвою відбудеться в четвер, 22 лютого. Коментатори жорстко відреагували на таку гостю передачі. Вони нагадали, що Брежнєва є постійною гостею Урганта і вже всім набридла.

"Віра Брежнєва намет поставила недалечко від "Вечірнього Урганта", "Уже не подобається", "Знову? Навіщо?", "Задовбала", - пишуть розлючені користувачі мережі.


Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...