Хіти тижня. Начальство колонії пов'язане з убивцею-рецидивістом на прізвисько "Полоса": Нові деталі згвалтування учасника АТО в Бердянську

У офісі Уповноваженої з прав людини і в Мін’юсті однаково "не бачать проблем" у Бердянській виправній колонії №77.

Бердянська виправна колонія має погану репутацію. Фото: Главком.

Начальство Бердянської виправної колонії №77 "пов’язане" із рецидивістом-убивцею, що незаконно перебуває у колонії для незначних та злочинів середньої тяжкості, по кличці "Полоса", який ґвалтує та знущається над ув’язненими. Про це повідомляє журналіст Ольга Решетилова в Facebook, передають Патріоти України.

"Після того, як мені написали цю історію, я відразу звернулася до кількох правозахисників, які займаються пенітенціарною системою. Всі, як один, сказали, що проблема Бердянської виправної колонії №77 існує вже кілька років, пройдені всі можливі інстанції – безрезультатно", - написала журналістка.

Вона додала, що також неофіційно зверталася до представників офісу Уповноваженої з прав людини і в Мін’юст, де однаково "не бачать проблеми". "Це просто вори в законі качають ситуацію", - процитувала Решетилова відповідь відомств.

Але, як нагадала журналіст, Бердянська виправна колонія №77 має мінімальний рівень безпеки. "Тут утримуються чоловіки, які вперше вчинили злочин - незначний або середньої тяжкості. Середній вік ув’язнених від 18 до 27 років. Тобто “ворів в законі” там просто не може бути. Хоча ні, є один виняток. Незрозуміло з яких причин тут утримується такий собі Сергій Мірошніченко (погоняло "Полоса"). Рецидивіст, це вже його третя ходка за вбивство", - розповіла жінка.

Вона також повідомила, що за словами засуджених, "Полоса" є правою рукою адміністрації, смотрящім і тим, хто перетворює життя утримуваних на пекло. Саме на нього вказує Олександр, засуджений АТОшник, як на свого ґвалтівника.

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...