Хіти тижня. Начальство колонії пов'язане з убивцею-рецидивістом на прізвисько "Полоса": Нові деталі згвалтування учасника АТО в Бердянську

У офісі Уповноваженої з прав людини і в Мін’юсті однаково "не бачать проблем" у Бердянській виправній колонії №77.

Бердянська виправна колонія має погану репутацію. Фото: Главком.

Начальство Бердянської виправної колонії №77 "пов’язане" із рецидивістом-убивцею, що незаконно перебуває у колонії для незначних та злочинів середньої тяжкості, по кличці "Полоса", який ґвалтує та знущається над ув’язненими. Про це повідомляє журналіст Ольга Решетилова в Facebook, передають Патріоти України.

"Після того, як мені написали цю історію, я відразу звернулася до кількох правозахисників, які займаються пенітенціарною системою. Всі, як один, сказали, що проблема Бердянської виправної колонії №77 існує вже кілька років, пройдені всі можливі інстанції – безрезультатно", - написала журналістка.

Вона додала, що також неофіційно зверталася до представників офісу Уповноваженої з прав людини і в Мін’юст, де однаково "не бачать проблеми". "Це просто вори в законі качають ситуацію", - процитувала Решетилова відповідь відомств.

Але, як нагадала журналіст, Бердянська виправна колонія №77 має мінімальний рівень безпеки. "Тут утримуються чоловіки, які вперше вчинили злочин - незначний або середньої тяжкості. Середній вік ув’язнених від 18 до 27 років. Тобто “ворів в законі” там просто не може бути. Хоча ні, є один виняток. Незрозуміло з яких причин тут утримується такий собі Сергій Мірошніченко (погоняло "Полоса"). Рецидивіст, це вже його третя ходка за вбивство", - розповіла жінка.

Вона також повідомила, що за словами засуджених, "Полоса" є правою рукою адміністрації, смотрящім і тим, хто перетворює життя утримуваних на пекло. Саме на нього вказує Олександр, засуджений АТОшник, як на свого ґвалтівника.

Нажите "непосильним трудом": У голови Чернігівської обласної ВЛК знайшли $1 млн (відео)

четвер, 22 лютий 2024, 12:40

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної Військово-лікарські комісії в одній з квартир у Києві було знайдено майже $1 млн. Про це повідомляє «Суспільне», передають Патріоти України. Як зазначається, обшуки проводились 21 лютого в рамк...

Посилення мобілізації: Стало відомо, чи підлягають ФОПи бронюванню

четвер, 22 лютий 2024, 11:30

У зв'язку з запровадженням нових правил бронювання працівників від мобілізації, в Україні почав діяти новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабміну № 1487, пер...