Хіти тижня. Начальство колонії пов'язане з убивцею-рецидивістом на прізвисько "Полоса": Нові деталі згвалтування учасника АТО в Бердянську

У офісі Уповноваженої з прав людини і в Мін’юсті однаково "не бачать проблем" у Бердянській виправній колонії №77.

Бердянська виправна колонія має погану репутацію. Фото: Главком.

Начальство Бердянської виправної колонії №77 "пов’язане" із рецидивістом-убивцею, що незаконно перебуває у колонії для незначних та злочинів середньої тяжкості, по кличці "Полоса", який ґвалтує та знущається над ув’язненими. Про це повідомляє журналіст Ольга Решетилова в Facebook, передають Патріоти України.

"Після того, як мені написали цю історію, я відразу звернулася до кількох правозахисників, які займаються пенітенціарною системою. Всі, як один, сказали, що проблема Бердянської виправної колонії №77 існує вже кілька років, пройдені всі можливі інстанції – безрезультатно", - написала журналістка.

Вона додала, що також неофіційно зверталася до представників офісу Уповноваженої з прав людини і в Мін’юст, де однаково "не бачать проблеми". "Це просто вори в законі качають ситуацію", - процитувала Решетилова відповідь відомств.

Але, як нагадала журналіст, Бердянська виправна колонія №77 має мінімальний рівень безпеки. "Тут утримуються чоловіки, які вперше вчинили злочин - незначний або середньої тяжкості. Середній вік ув’язнених від 18 до 27 років. Тобто “ворів в законі” там просто не може бути. Хоча ні, є один виняток. Незрозуміло з яких причин тут утримується такий собі Сергій Мірошніченко (погоняло "Полоса"). Рецидивіст, це вже його третя ходка за вбивство", - розповіла жінка.

Вона також повідомила, що за словами засуджених, "Полоса" є правою рукою адміністрації, смотрящім і тим, хто перетворює життя утримуваних на пекло. Саме на нього вказує Олександр, засуджений АТОшник, як на свого ґвалтівника.

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...