Хіти тижня. "Налітай, поки Якубович мацає помічницю в підсобці": У мережі показали нове ганебне відео з Росії

Росіяни приголомшили своєю поведінкою на передачі "Поле чудес", змітаючи всі їстівні продукти з барабана.

Відповідні фото і відео опублікував Vladimir Mikhailov в Twitter, передають Патріоти України.

"СЕКТОР ПРИЗ! Глядачі "Поле чудес" після програми біжать до барабану і жадібно розбирають їжу. Налітайте, поки Якубович мацає помічницю в підсобці", - пише автор в підписі до відео.

У мережі тут же стали коментувати побачене. "Поле Чудес", 2019 рік. Люди прямо в ефірі товпляться навколо барабана з їжею і набивають її в целофанові пакети. Кажуть, що зручніше з лопати роздавати, тиснява поменше буде", - пишуть в мережі.

В Україну завітала зима: Верхів'я Карпат вкрилися снігом, у горах мороз

неділя, 24 жовтень 2021, 20:48

У Карпатських горах 24 жовтня температура повітря опустилася нижче нуля, а гірські вершини вкрилися снігом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Чорногірський гірського пошуково-рятувальний пост. Станом на ранок неділі горі Піп Іван Чорногірсь...

Цю націю московській орді вже не скорити: Уславлені подвигами десантники ЗСУ подякували молоді за патріотизм та підхопили флешмоб, заспівавши "Батько наш Бандера" (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 20:36

Десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, приєдналися до пісенного флешмобу "Батько наш Бандера", повідомляють Патріоти України з посиланням на фейсбук-сторінку бригади. . "Національно-патріотичне виховання дітей – нев...