
Пізно ввечері 22 вересня в окупованому місті Кальміуське (колишня назва - Комсомольське) Старобешівського району Донеччини прогримів вибух, передають Патріоти України.
«Примерно в 22.30 в Комсомольском что-то рвануло так, что дома затряслись. „Одна бабка сказала“, что рванула машина возле общежития техникума, где живут ихтамнеты», - пишуть в соціальних мережах.
За інформацією коментаторів, вибухнув автомобіль «Мерседес», який належав окупантам, розквартированим в зазначеному гуртожитку. Після вибуху пожежі не було, тому пожежники на місце події не приїжджали. У знищеному автомобілі, який за деякими відомостями, був «віджатий» у місцевого жителя в 2014 році на користь «захисників ДНР» і вже змінив багатьох «господарів», людей не було. Вибухом вбило тільки спала під днищем кішку.
Однак сама подія вселила надію в жителів «Четвертого військового округу» - такий «статус» присвоїли Старобешівському району Донецької області окупанти, як тільки захопили цю місцевість 24 серпня 2014 року. «Наши идут? Можно доставать из подполья украинские флаги?», - пишуть в соціальних мережах очевидці події.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...