
Україна готується переходити на погодинну оплату праці. Про це розповів голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко. Він заявив, що в розвинених країнах праця оплачується по годинах, а не раз на місяць, передають Патріоти України з посиланням на Судово-юридичну газету.
"Всі знають, скільки коштує година праці. Тому нашій країні слід робити те ж саме, тобто переходити на погодинну оплату праці. Тоді і працівник, і роботодавець будуть краще рахувати свої гроші, оскільки кількість годин, відпрацьованих громадянами різних країн Європи, все більше відрізняється між собою. І це суттєво впливає на оплату праці", - заявив Дорошенко.
Крім того, Дорошенко вважає, що в Україні настав час змінити норми радянського КЗпП, які не відповідають сучасним умовам трудових відносин. У багатьох країнах мінімальна заробітна плата затверджена не законом, а договором між профспілками і роботодавцями. За даними Євростату, в січні поточного року країни ЄС по мінімальній зарплаті розподілялися на такі три групи:
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...