Хіти тижня. Науковці назвали простий спосіб, як запобігти інфаркту і інсульту

​Японські вчені отримали підтвердження того, що прийом декількох гарячих ванн на тиждень ефективно запобігає ризику розвитку найнебезпечніших судинних патологій - інсульту та інфаркту.

"Досить 5 раз в тиждень прийняти гарячу ванну, щоб захистити своє серця від інфаркту, а судини - від інсульту. Максимальний оздоровчий ефект досягається при температурі води 41 °С", - повідомили японські фахівці з Ehime University, передають Патріоти України з посиланням на 24apteka.

Цей висновок було зроблено вченими після проведення експерименту за участю майже 900 чоловіків і жінок. Добровольці приймали ванни в середньому по 12 хвилин.
Заміри і аналіз біохімічних показників роботи організму в такі моменти показали: гаряча вода сприяє поліпшенню в кровопостачанні міокарда, зниження артеріального тиску. За словами лікарів, звичка ніжитися у ванні допомагає купірувати процеси, що ведуть до неприємного явища затвердіння стінок артерій, що підвищує загрозу утворення тромбів і закупорки судин.
Показово, що дані, отримані фахівцями з Японії, узгоджуються з недавно опублікованими результатами дослідження вчених з Брістольського університету (Велика Британія), які свідчать: відвідування сауни від 4 до 7 разів на тиждень на дві третини знижує ризик розвитку інсульту (чого не відбувається при більш рідкісних візити в сауну).

Найдивовижніше, але наукові спостереження також виявили, що люди, які регулярно приймають гарячу ванну, в меншій мірі піддаються впливу стресів, а також частіше правильно харчуються в порівнянні з людьми, які цього не роблять.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...