Хіти тижня. Навіть місцеві не знають, що вони там живуть: В Україні виявили село-привид

Жителі Вербового, Виноградівського району Закарпатської області, навіть не здогадуються про те, що живуть в окремому селі.

У Закарпатській області було виявлено село Вербове, яке існує виключно за офіційними документами. Про це на своїй сторінці в Facebook пише історик Федір Шандор, передають Патріоти України.

За його словами, жителі Вербового, Виноградівського району, навіть не здогадуються про те, що живуть в окремому селі. Дослідник історії краю Іван Біланчук побував на місці "уявного" села.

"Насправді там знаходиться невеличка вуличка (півтора десятка хат) із самоназвою "Чонкашська", оскільки неподалік є хутір Чонкаш. Мешканці вважають себе жителями села Руська Долина, а про Вербове принаймні місцеві співбесідники Івана Біланчука й не чули. Тим часом Вербове зареєстроване і на офіційному сайті Верховної ради України, і зафіксоване у Вікіпедії (щоправда лише в українській версії) та книзі Сергія Федаки "Населені пункти і райони Закарпаття:Історично-географічний довідник". "На папері" село належить до Матіївської сільської ради", - пише Шандор.

Як зазначається, вулиця складається з двох десятків будинків і не має ніяких ознак окремого села.


Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...