Хіти тижня. Названо найкращий поверх для проживання людей

Науковці представили результати нових досліджень, які дозволяють зрозуміти, на якій висоті краще всього жити для підтримки здоров'я і гарного самопочуття.

Ілюстрація: sq.com.ua

Найбільш комфортна для людини висота проживання - це по-справжньому проблематичне питання. Так, вчені назвали найбільш сприятливим з позиції психічного здоров'я життя в будинку з першого по третій поверх, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"В то же время подобное правило оправдывает себя, если человек живет в экологически благополучном месте вблизи от зеленых насаждений. В условиях реальной жизни в современных городах проживание на нижних этажах часто оказывается сопряжено как раз с разным неудобством, что излишне раздражает и точно не идет на пользу здоровью. Уличная загазованность, повышенная влажность и чрезмерный шум – все это ощущают на себе жители нижних этажей городских домов.

Что касается жизни на верхних этажах, то на большой высоте люди подвергаются воздействию высокого уровня электромагнитного излучения и вибраций, действующих на головной мозг, сосуды и нервную систему.

"Жители верхних этажей подвержены электромагнитным волнам больше, чем хозяева квартир на нижних этажах. В Европе жить выше шестого этажа считается непрестижным. Семьям с детьми действительно лучше не селиться выше пятого этажа", - дали совет специалисты".

Є таке село на Житомирщині: Приклад того, коли люди, маючи можливість, розбудовують Європу у своїй глибинці (відео)

вівторок, 11 грудень 2018, 5:45

Занедбану школу перетворили у елітний ліцей, де мріють працювати кращі педагоги зі всієї України. І не дивно, в будівлю та обладнення вкладено 150 000 000 гривень. Вчителям зводять житло і сплачують чималенькі зарплати. Бізнесмен Михайло Весельський, з...

Хіти тижня. "Pray for Ukraine": В Угорщині українського футболіста збираються покарати через патріотичний напис (фото, відео)

вівторок, 11 грудень 2018, 4:00

Перед матчем Юрія Габовду попередили, що місцева федерація оштрафує, якщо одягне таку футболку. Виступаючий в Угорщині український футболіст Юрій Габовда може бути покараним через патріотичний напис на футболці, яку він продемонстрував на стадіоні, пер...