Хіти тижня. Названо найкращий поверх для проживання людей

Науковці представили результати нових досліджень, які дозволяють зрозуміти, на якій висоті краще всього жити для підтримки здоров'я і гарного самопочуття.

Ілюстрація: sq.com.ua

Найбільш комфортна для людини висота проживання - це по-справжньому проблематичне питання. Так, вчені назвали найбільш сприятливим з позиції психічного здоров'я життя в будинку з першого по третій поверх, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"В то же время подобное правило оправдывает себя, если человек живет в экологически благополучном месте вблизи от зеленых насаждений. В условиях реальной жизни в современных городах проживание на нижних этажах часто оказывается сопряжено как раз с разным неудобством, что излишне раздражает и точно не идет на пользу здоровью. Уличная загазованность, повышенная влажность и чрезмерный шум – все это ощущают на себе жители нижних этажей городских домов.

Что касается жизни на верхних этажах, то на большой высоте люди подвергаются воздействию высокого уровня электромагнитного излучения и вибраций, действующих на головной мозг, сосуды и нервную систему.

"Жители верхних этажей подвержены электромагнитным волнам больше, чем хозяева квартир на нижних этажах. В Европе жить выше шестого этажа считается непрестижным. Семьям с детьми действительно лучше не селиться выше пятого этажа", - дали совет специалисты".

Хіти тижня. "Ну що, з перемогою нас": Росіянин задавив вовка і познущався над ним (відео)

четвер, 21 березень 2019, 1:00

Після того, як чоловік опублікував відео зі знущанням над дикою твариною, на нього з різкою критикою накинулися користувачі. Чоловік на Уралі похвалився тим, що вистежив зграю вовків і задавив одного з хижаків снігоходом, а потім бив його по морді. На ...

Скрепи у своєму стилі: На Балі поліція застрелила росіян-грабіжників

четвер, 21 березень 2019, 0:31

За попередньою інформацією, на обмінний пункт напало угруповання з семи осіб. На Балі двоє росіян загинули в перестрілці з індонезійською поліцією після пограбування обмінного пункту. Як повідомили представники посольства РФ у Джакарті в коментарі "РІА...