Хіти тижня. Названо найкращий поверх для проживання людей

Науковці представили результати нових досліджень, які дозволяють зрозуміти, на якій висоті краще всього жити для підтримки здоров'я і гарного самопочуття.

Ілюстрація: sq.com.ua

Найбільш комфортна для людини висота проживання - це по-справжньому проблематичне питання. Так, вчені назвали найбільш сприятливим з позиції психічного здоров'я життя в будинку з першого по третій поверх, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"В то же время подобное правило оправдывает себя, если человек живет в экологически благополучном месте вблизи от зеленых насаждений. В условиях реальной жизни в современных городах проживание на нижних этажах часто оказывается сопряжено как раз с разным неудобством, что излишне раздражает и точно не идет на пользу здоровью. Уличная загазованность, повышенная влажность и чрезмерный шум – все это ощущают на себе жители нижних этажей городских домов.

Что касается жизни на верхних этажах, то на большой высоте люди подвергаются воздействию высокого уровня электромагнитного излучения и вибраций, действующих на головной мозг, сосуды и нервную систему.

"Жители верхних этажей подвержены электромагнитным волнам больше, чем хозяева квартир на нижних этажах. В Европе жить выше шестого этажа считается непрестижным. Семьям с детьми действительно лучше не селиться выше пятого этажа", - дали совет специалисты".

Хіти тижня. Серце - не камінь: Пенсіонерка померла, побачивши мертвого сина (фото 16+)

понеділок, 25 червень 2018, 19:30

47-річний чоловік з інвалідністю вкоротив собі віку. Такого не витримала його 77-річна мати, яка померла від серцевого нападу. Трагедія сталася в селі Благодатне, Широківського району, Дніпропетровської області. 47-річний місцевий житель довгий час пер...

Карма? - Росія зазнала принизливої поразки від карликової держави на ЧС-2018

понеділок, 25 червень 2018, 19:18

​Після цієї перемоги уругвайці фінішували на першому місці у групі. - Їхня збірна виграла група A на Чемпіонаті світу 2018 року з футболу. Збірна Росії з ганьбою пролізла у 1/8 фіналу домашнього чемпіонату світу з футболу. У третьому поєдинку представн...