Хіти тижня. Названо продукти, які не можна їсти на порожній шлунок

За словами медиків, деякі продукти харчування на голодний шлунок краще не вживати - є ризик спровокувати тим самим несприятливі процеси в системі травлення. Які ж це продукти, повідомляють Патріоти України.

Експерти в області харчування перерахували продукти, вживання яких не рекомендується, якщо шлунок людини порожній.

«У бананах багато магнію, і їх вживання на голодний шлунок може призвести до порушення магнієво-кальцієвого балансу в організмі людини. Такий дисбаланс може запустити початок серцево-судинних захворювань», – пояснили фахівці.

Також небезпечно глушити голод апельсинами – шлунок, в якому не було іншої їжі, може переповниться газами і кислотою. Крім апельсинів, можуть зіпсувати самопочуття з’їдені на порожній шлунок хурма і помідори. Речовини, присутні в них, в ході взаємодії з шлунковим соком формують гелевидну речовина, яка в подальшому може стати шлунковим каменем, розповіли лікарі.

Не варто вживати на голодний шлунок і йогурти, запевняють експерти. За їх словами, корисні властивості цього продукту проявляються, якщо вживати йогурт через дві години після їжі або ж перед сном.

Холодні напої теж увійшли в небажаний список. Їх питво на порожній шлунок погано діє на слизову і провокує порушення в ферментативних реакціях з боку травної системи, констатували медики.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...