Хіти тижня. Не лише блуд: У ПЦУ розповіли про День святого Валентина

Православна церква не може протистояти мирським святам.

Православна церква України, яка нещодавно заявила, що жінкам більше не потрібно буде одягати хустку в храмі, висловилася про те, що вона думає з приводу свята День святого Валентина. Хоча православна церква не визнає таке свято і 14 лютого вшановує мученика Трифона, думка священнослужителів починає змінюватись. Зокрема, місіонер, публіцист та протоієрей ПЦУ Євген Заплетнюк у своєму блозі розповів, що його попередня риторика, що це свято не є, ані православним, ані католицьким, є не завжди корисною, передають Патріоти України.

"Виходить, що церковні люди, хоч і керуючись найбільш благочестивими намірами, все-таки хочуть зіпсувати свято іншим... Тож, якщо для когось важливий мій дозвіл на свято закоханих - я його радо вам даю", - написав Заплетнюк.

Він додав, що церква при всьому бажанні не зможе противитися популярності таких мирських свят, як Хеллоувін, День святого Валентина чи День святого Патрика. Тому їй варто прийняти той посил, який несе традиція 14 лютого, а саме бажання дарувати любов ближнім.

"Чимало людей називають це свято - "святом блуду". Звичайно, це не так, - пише Заплетнюк, - Ототожнювати це свято винятково з блудом може тільки спотворена блудом хвора свідомість", - стверджує священник.

Він також зазначив, що метою Православної церкви є не проклинати всіх, хто виявляє свої почуття, а навчити їх здоровому прийняттю себе, своїх почуттів, не порушуючи базові євангельські цінності.

Несподівано та посеред ночі: МОЗ провів "коронавірусну" спецоперацію в Миколаєві

четвер, 9 квітень 2020, 20:16

Миколаївська область, як і раніше, - єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом. У Миколаєві людей, що хворіють на пневмонію, яким раніше були поведені тести на COVID-19, перевірили на наявність коронавіруса в лабораторії іншої об...

Хіти тижня. Польський фермер на своєму полі знайшов незвичайний скарб (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 20:00

Для варварських племен це була величезна сума. Вона дорівнювала зарплаті римського легіонера за шість років. У Польщі знайшли скарб вагою близько 5,5 кг, що складається з майже 1800 срібних монет, який вважається одним з найбільших скарбів римського пе...