Хіти тижня. "Не може дихати": Відомий російський співак-українофоб при смерті

З'явилися нові подробиці про стан відомого співака, народного артиста СРСР Йосипа Кобзона, якого раніше терміново госпіталізували. Як стверджують ЗМІ, музикант не може дихати самостійно, повідомляють Патріоти України.

Кобзона довелося підключити до апарату штучної вентиляції легенів. Так, незважаючи на те, що раніше прес-секретар співака спростувала інформацію про те, що артист лежить в реанімації, ЗМІ повідомили, що легендарного виконавця підключили до апарата допоміжної вентиляції легень.

"Я - патріот, били ми його не через мову!": Нападник на Мірошниченка зробив цинічну заяву (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 20:45

Микола Барабаш заявив, нібито напасти на волонтера його змусив приятель і що йому "дуже шкода". Один із нападників на активіста та волонтера Артема Мірошниченка, котрий загинув так і не прийшовши до тями після жорстокого побиття, Микола Барабаш заявив,...

Хіти тижня. З позивним "Біла смерть": Фінський снайпер убив 700 радянських солдат, які прийшли з війною на його землю (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 20:00

У суботу, 30 листопада, була річниця нападу СРСР на Фінляндію. У мережі згадали снайпера, який захищав рідну землю і вбив більше 700 радянських солдатів, передають Патріоти України. "Як би там не було, але він захищав свою землю. Фінський снайпер Сімо ...