
ЇЇ підтримала і депутат Київради Алла Шлапак, назвавши військових "хлопчиками, яким в дитинстві не дозволялося грати у війнушки". Свої обурення вони розмістили в Facebook, викликавши тим самим гнів користувачів, передають Патріоти України.
"Що робити в заторах?! Фотографуватися! І дихати, щоб не лаятися матом. Ще питання: кому потрібен цей парад?! Це - атавізм", - написала Січкар.
Також вона заявила, що її дітям не потрібен парад воїнів в Києві, тому що вони "мислять планетарними масштабами". "Можу точно сказати, що моїм дітям це не потрібно! Вони мислять вже планетарним масштабом! Для них всі люди на землі це одна нація - людство! А мірятися "п***ами" це доля невпевнених у собі людей! Коротше, люди! Прокиньтеся! Чкщо чесно, якось це все вже з "Дня бабака"! І якщо мені зараз хтось розповість про наших пацанів на Донбасі, то не полінуйтеся дізнатися суму, витрачену на цей парад і розділіть її на кількість сімей, що залишилися без годувальників! Питання є?! Сподіваюся немає, якщо з математики у вас все ок", - обурилася Січкар.

У коментарях також порівняли військовий парад з гей-парадом, "який також нікому не потрібен" і у відповідь на це депутат Шлапак якраз і вказала на те, що парад потрібен "хлопчикам, що не награлися у війнушки", але пізніше видалила свій коментар, але його встиг заскрініть її колега по Київраді Олег Симороз.

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...