Хіти тижня. "Не шкода...": У мережі розповіли про різку зміну ставлення жителів Росії до "ДНР"

Після 4 років війни на Донбасі ставлення росіян до жителів "Л/ДНР" різко змінилося - на зміну підтримки прийшло байдужість і навіть роздратування, про що росіяни відкрито говорять жителям Донбасу.

Мешканка Донецька Марина Григор'єва розповіла про те, як її подруга їздила до рідні в російський Ростов-на-Дону, при цьому спілкування з жителями Ростова виявило несподівані зміни у ставленні росіян до війни на Донбасі, передають Патріоти України.

Жінці прямо в обличчя заявили, що співчуття до війни на Донбасі у них більше немає. Більш того, через війну на сході України продовжують гинути росіяни, а цілий ряд економічних проблем і підвищення пенсійного віку вони безпосередньо зв'язали з війною і участю Росії в ній.

Жінка повідомляє, що після візиту в Ростов вона винесла короткий вердикт про те, що підтримка відносно жителів Донбасу змінилася ненавистю.

Опублікував: Олег Устименко

Щось з неба впало: У Брянській області РФ гарно палають резервуари з нафтопродуктами

середа, 30 листопад 2022, 9:31

Губернатора Брянської області рф Олександр Богомаз заявив про те, що 30 листопада спалахнула масштабна пожежа. Влада повідомляє про спалах резервуарів з нафтопродуктами. Тим часом російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що пожежа сталася через "вл...

Дивовижне видовище: Hubble сфотографував "зоряний міст" між галактиками

середа, 30 листопад 2022, 9:05

Космічний телескоп Hubble сфотографував дві спіральні галактики, що з’єднані «зоряним мостом». Про це повідомляє Space. Галактики на передньому плані фотографії розміщені у триплеті Arp 248 – також відомому як «Трійнята Вайлда» або «Триплет Вайлда». ....