
У Національній і патрульній поліції запустили флешмоб в соцмережах "Я - бандерівець" з метою вибачитися за дії під час затримання активістів біля Подільського райвідділу поліції Києва. Зокрема, відповідні повідомлення на своїх сторінках в Facebook розмістили глава Нацполіціі Сергій Князєв, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, глава Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький та радник голови МВС Зорян Шкіряк, передають Патріоти України.






Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...