Хіти тижня. Не впізнати! Вчені спрогнозували, як буде виглядати людина через 1000 років (відео)

Вчені прийшли до висновку, що в найближче тисячоліття люди можуть помінятися не тільки зовні, але і на мікроскопічних рівнях.

Скріншот

Фахівці каналу Tech Insider вирішили провести аналіз досліджень і винаходів людства за останні кілька років. У результаті, вони зробили кілька припущень, як зміниться людина через 1000 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"По словам ученых, передовые технологии будут с огромной скоростью внедряться в жизнь человека, но волноваться не стоит - никакой глобальной катастрофы случиться не должно.

Специалисты канала ссылаются на исследование ученых из Оксфорда, обнаруживших группу ВИЧ-инфицированных детей, у которой есть встроенная защита от ВИЧ. Она, в свою очередь, не дает заболеванию развиться и дает детям нормально жить.

Помимо этого, итальянские и китайские ученые с недавних пор активно проводят трансплантацию головы животных. Таким образом, специалисты пытаются определить, можно ли перенести сознание от одного тела в другое. Следующий их шаг - пересадка головы человека.

В результате анализа, ученые предположили, что спустя тысячелетие люди станут выше ростом, будут более развиты интеллектуально, смогут адаптироваться к любым условиям. Ученые также не исключают тот факт, что люди смогут жить и размножаться на других планетах".

"Він першокласна людина": Екс-глава "Формули-1" висловив готовність померти за Путіна і розкритикував Зеленського

четвер, 30 червень 2022, 13:59

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун виправдав злочини президента РФ Володимира Путіна і розкритикував президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України. Британський бізнесмен звинуватив Зеленського в тому, що не було нічого ...

"Я знала майже всіх мешканців, кожен під'їзд": Ракети окупантів влучили в рідний двір Василіси Фролової в Харкові (відео)

четвер, 30 червень 2022, 13:42

Українська телеведуча Василіса Фролова родом з Харкова, де народилась і навчалась. Днями вона повідомила, що російські ракети влучили в її двір. Приліт у Харків був дуже болючим для телеведучої, оскільки там вона народилась, виросла та провела все дити...