Хіти тижня. ​Не встигли вчасно зробити ампутацію: У Москві померла зіркова співачка, кіноактриса та телеведуча

38-річна жінка страждала на рідкісне захворювання, котре змущувало її застосовувати досить ризиковане лікування протягом років.

Про смерть Юлії Началової повідомила офіційний представник артистки Анна Ісаєва, зазначають Патріоти України. «Час назад перестало биться сердце нашей Юли», - написала вона в Instagram.

Як повідомляє телеграм-канал Mash, Началова померла від гострої серцевої недостатності, яка настала через набряк легенів і мозку. За інформацією телеграм-каналу Baza, відому артистку вбило її ж власне лікування.

«Да, так иногда бывает. Главная проблема Юлии – болезнь «волчанка» и гормональная терапия. Волчанка – это та самая болезнь, которую доктор Хаус бесплодно искал у всех пациентов. Диагноз «красная волчанка» поставили Началовой еще несколько лет назад. Это достаточно редкая болезнь – иммунитет человека начинает атаковать здоровые клетки соединительной ткани. По сути, организм начинает бороться сам с собой. Болезнь лечится тяжело и только с помощью специальной гормональной терапии», - пише канал.

Як повідомляє Baza, головне завдання гормонів - спеціально послабити імунітет хворого, щоб його організм перестав атакувати свої ж здорові клітини.

«Юля проходила нужное лечение в США. Однако возникла проблема: у Началовой были еще несколько заболеваний, которые активизировались именно из-за терапии, ведь иммунитет у нее специально «притушили». Когда в Москве Юлия Началова решила обратиться к врачам 51-й больницы, ситуация стала уже катастрофической. У нее на ноге была флегмона – острое воспаление. Но отсутствующий иммунитет просто не давал сигналов организму и девушка не знала, что с ней происходит».

В результаті хвороба дійшла до стадії гангрени. Ногу вартувало ампутувати, але тяжкість стану Началової не дозволяла це зробити. Запалення стало поширюватися і захопило весь організм.

Юля Началова пішла з життя в оточенні родини і близьких. Вони перебували в лікарні до останнього, і до останнього же за неї боролися лікарі. Серце артистки зупинилося о 17:20 за київським часом.

У мережі зразу пригадали, що співачка занесена до бази "Миротворця" за відвідини окуповних Донецька та Луганська протягом 2018 року.


"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...