Хіти тижня. Неймовірні зміни! Медики розповіли, що буде з організмом, якщо їсти одне яблуко в день

Існує популярна приказка: "З'їдай одне яблуко в день і забудь про лікарів". Однак наскільки правдивий цей вислів і чи так корисні яблука? Наступні 5 поліпшень здоров'я можуть статися при регулярному вживанні яблук, повідомляють Патріоти України.

Поліпшення стану ротової порожнини. Лужні продукти можуть допомогти в регулюванні кислотного балансу, і в даній ситуації яблука є прекрасним вибором. Вживання в їжу цих фруктів може збільшити виробництво слини в роті, усуваючи бактерії і частинки їжі. Це може допомогти знизити ризик виникнення неприємного запаху з рота.

З огляду на зміст в них клітковини, яблука також сприяють поліпшенню здоров'я порожнини рота шляхом видалення зубного нальоту і діють як "природний відбілювач" для зубів.

Поліпшення роботи головного мозку. Яблука є відмінним джерелом антиоксидантного з'єднання, яке називається кверцетин. Один фрукт середнього розміру може містити до 10 мг цієї речовини. Дані дослідження, проведеного в Корнельському університеті (Cornell University), США, свідчать про те, що кверцетин має захисну дію щодо клітин головного мозку.

Результати інших досліджень, проведених у 2015 році, припускають наявність зв'язку між вживанням яблучного соку і зниженням ризику розвитку хвороби Альцгеймера. Проте більше користі можна отримати від вживання яблука цілком разом з шкіркою, оскільки саме в ній міститься найбільша кількість антиоксидантів.

Здорова маса тіла. Вчені з Університету штату Вашингтон (Washington State University), США, керуючись даними дослідження, проведеного в 2015 році, стверджують, що вживання яблук може допомогти в боротьбі з ожирінням. Для цього експерименту дослідники застосували сорт яблук "Гренні Сміт". Вчені відзначають, що цей ефект зменшення маси тіла обумовлений високим вмістом у фруктах клітковини, яка представляє прекрасний субстрат для кишкових бактерій.

Користь для серця. Фахівці з Університету штату Флорида, США, відзначають, що результати дослідження, які свідчать про зв'язок між вживанням яблук і зменшенням кількості факторів ризику захворювань серцево-судинної системи, "стали для них приємною несподіванкою". Оскільки ці плоди містять велику кількість розчинних харчових волокон, їх вживання може допомогти в підтримці нижчого рівня холестерину. Крім того, яблука містять флавоноїди, які також можуть допомогти знизити артеріальний тиск і ризик розвитку інсульту.

Поліпшення стану кісток. Яблука є одними з плодів, які можуть позитивно впливати на міцність і щільність кісток. Вживання яблук може допомогти попередити розвиток такого стану, як остеопороз, який характеризується погіршенням стану кісткової тканини і підвищеним ризиком переломів. За даними деяких досліджень, люди, які регулярно вживають яблука, втрачають менше кальцію з кісток у порівнянні з тими, хто яблук не їсть.

""Є кількісні показники, які треба виконувати": У ТЦК назвали причину примусової мобілізації та пообіцяли призвати не всіх українців

середа, 24 липень 2024, 18:50

Той факт, що деяких українських військовозобов'язаних чоловіків примусово доправляють до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), є наслідком ігнорування вимог закону про мобілізацію. Таку думку озвучив газеті "Вечірній...

Законопроєкт про демобілізацію розробляється, але є нюанси: У Міноборони назвали "низку факторів", які його гальмують

середа, 24 липень 2024, 18:30

Попри те, що раніше нардепи обіцяли внести законопроєкт про демобілізацію на розгляд Верховної Ради до кінця літа, наразі терміни його появи невідомі. Міноборони України розробляє цей документ, але його поява залежить від багатьох факторів. Про це розп...