Хіти тижня. Неймовірно! 80-річний українець перетворив подвір'я багатоповерхівки на яскраву копію Львова (відео)

Ідея створити дворик у дідуся з’явилася, коли на стінах будинку стало нестерпно багато лайливих слів – їх чоловік замалював.

80-річний дідусь зробив копію Львова на подвір'ї багатоповерхового будинку. Як йдеться в сюжеті ТСН, на стінах будинку чоловік намалював архітектурні пам’ятки, та навіть цілі вулиці, передають Патріоти України.

А поруч звів міні-містечко з фортецями й замками. Матеріали для такої творчості здебільшого шукає на смітниках, за виключенням дошок, фарби та кераміки. Інколи ж дідусю допомагають сусіди, адже завдяки йому про будинок знає увесь Львів. Щоб викликати сюди таксі, мешканці будинку вже давно не називають адрес, орієнтир для водіїв – ­розмальований дворик.

Ідея створити дворик у дідуся з’явилася, коли на стінах будинку стало нестерпно багато лайливих слів – їх чоловік замалював.

Опублікував: Олег Устименко

Вчительку відсторонили від роботи через... фальшиві груди (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:43

У Канаді вчительку середньої школи Кайлу Лем'є відсторонили від роботи та відправили у відпустку через її зовнішній вигляд. Так, 39-річна жінка викликала суперечки, коли Мережею почали ширитися фотографії та відео її незвичайного вигляду. Кайла носить...

Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...