Хіти тижня. "Нехай художник скаже сиротам, що їх тато загинув, бо "ху*ми мірявся": Ветеран АТО висловився про "антивоєнну скульптуру" у Києві

Спартак Хачанов намагається переконати усіх, нібито він "просто за мир", але ображені ним військові - зовсім іншої думки.

Чомусь постаті знедолених дітей "пацифіста" не надихнули. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі засудили студента-скульптора Спартака Хачанова, який виставив свою роботу на виставку в Києві. Про це повідомляє ветеран АТО Максим Музика на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Висловлюся і я з приводу скандалу з "роботами" Спартака Хачанова і його конфлікту з викладачем Академії образотворчих мистецтв Володимиром Харченком... Я дуже добре розумію і підтримую Володимира. Він мій побратим, з яким ми воювали разом, і я розумію, чому його зачепили слова "митця", про те що ми не свою землю захищали, а "ху*ми мірялися", - написав він.

Також Музика розповів, чому робота Хачанова і його висловлювання спровокували скандал. "Коли ти ховав своїх друзів і дивився в очі їх матерям, дружинам, дітям, то ставишся до війни зовсім інакше. Нехай цей горе-художник скаже сиротам, що їхній тато загинув бо "ху*ми мірявся", а не тому що захищав батьківщину. І так, зараз "художник" злякався і його риторика змінилася: "Ви не зрозуміли мій творчий задум! Я ж за мир! Я просто проти військових парадів!". Але свій початковий посил він озвучив відразу, і я розумію реакцію Доцента. Поваги до захисників України в цій" інсталяції "немає ні найменшої", - написав ветеран АТО.

Студента НАОМА (Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури) відрахували за те, що він у своїй інсталяції "Парад членів" порівняв армію з пенісами.

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.