Хіти тижня. "Нехай художник скаже сиротам, що їх тато загинув, бо "ху*ми мірявся": Ветеран АТО висловився про "антивоєнну скульптуру" у Києві

Спартак Хачанов намагається переконати усіх, нібито він "просто за мир", але ображені ним військові - зовсім іншої думки.

Чомусь постаті знедолених дітей "пацифіста" не надихнули. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі засудили студента-скульптора Спартака Хачанова, який виставив свою роботу на виставку в Києві. Про це повідомляє ветеран АТО Максим Музика на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Висловлюся і я з приводу скандалу з "роботами" Спартака Хачанова і його конфлікту з викладачем Академії образотворчих мистецтв Володимиром Харченком... Я дуже добре розумію і підтримую Володимира. Він мій побратим, з яким ми воювали разом, і я розумію, чому його зачепили слова "митця", про те що ми не свою землю захищали, а "ху*ми мірялися", - написав він.

Також Музика розповів, чому робота Хачанова і його висловлювання спровокували скандал. "Коли ти ховав своїх друзів і дивився в очі їх матерям, дружинам, дітям, то ставишся до війни зовсім інакше. Нехай цей горе-художник скаже сиротам, що їхній тато загинув бо "ху*ми мірявся", а не тому що захищав батьківщину. І так, зараз "художник" злякався і його риторика змінилася: "Ви не зрозуміли мій творчий задум! Я ж за мир! Я просто проти військових парадів!". Але свій початковий посил він озвучив відразу, і я розумію реакцію Доцента. Поваги до захисників України в цій" інсталяції "немає ні найменшої", - написав ветеран АТО.

Студента НАОМА (Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури) відрахували за те, що він у своїй інсталяції "Парад членів" порівняв армію з пенісами.

Трохи переплутав: У Києві водій відзначився феєричним паркуванням (фото)

середа, 30 вересень 2020, 17:56

У столиці України водій автомобіля Toyota припаркувався на тротуарі біля зупинки громадського транспорту прямо біля входу на станцію метро "Дружби народів". Відповідне фото розмістили в Telegram-каналі "Київ Оперативний", передають Патріоти України. Як...

Проблема не в харчуванні: Названо головну причину набору ваги

середа, 30 вересень 2020, 17:45

Вчені назвали головну причину набору ваги - порушення сну. За даними дослідників від порушень сну страждає все більше людей на планеті, передають Патріоти України. Гаджети та їх блакитне світло, від якого ми не відпочиваємо, блокує вироблення гормону с...