Хіти тижня. Непутінська Росія: Гордон зробив яскраву заяву про Пугачову (відео)

Російська зірка, примадонна Алла Пугачова підтримує Україну в контексті конфлікту з РФ. При цьому зірка найближчим часом не приїде в країну, так як потім може стати жертвою цькування з боку росіян.

Алла Пугачова

Таку думку висловив відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112". Відео розмови з Гордоном опубліковане на YouTube, передають Патріоти України.

"Я був би щасливий зробити з неї інтерв'ю. Пугачова – велика співачка. Але я думаю, що через ситуацію з Росією і Україною зараз це неможливо. Я абсолютно впевнений, що вона на боці України. Я спробую. Але її ж потім цькувати будуть в Росії, якщо примадонна дасть мені інтерв'ю. Розумію це і не хочу підставляти людей. Але я зроблю спробу", – заявив Гордон.

Окрім цього, за словами Дмитра, у нього зірвалося близько 100 інтерв'ю через конфлікт Росії та України. При цьому журналіст виступив за заборону в'їзду в Україну російських зірок і уточнив, що щиро поважає тих діячів культури з РФ, які дотримуються українських законів.

"Тих, хто в знущальному тоні висловлювалися про Україну, стріляли в бік наших військових, підписували листи про те, що "Крим наш", приїжджали в Крим, знаючи, що це можна робити тільки з території України. Якщо Крим ваш, то не заробляйте гроші на нашій території. Макаревич, Гребенщиков, Ахеджакова, інші діячі російської культури, яких я поважаю, не їздять в Крим. Або в'їжджають з території України",– зазначив Гордон.

Іншим же відомим особистостям з Росії, які підтримують позицію Москви по Криму, Гордон порадив "не розслабляти булки".

"Непосредственно теплая погода коронавирусу не помеха": Вчений спрогнозував, як довго COVID-19 буде вбивати людей в Україні

понеділок, 6 квітень 2020, 7:27

"Профессор Виктор Досенко занимается патофизиологией - наукой о причинах и механизмах возникновения различных болезней. Мы обратились к нему с вопросами о происхождении коронавируса, работе над вакцинами, защищающими от этой инфекции, и о том, как скор...

"Гарантує" швидке схуднення: У світі стала популярною дієта 16:8

понеділок, 6 квітень 2020, 7:08

У світі набирає популярності дієта 16: 8, де 8 означає кількість годин, протягом яких можна приймати в їжу, а 16 -ті, в які потрібно утримуватися від прийому їжі, передають Патріоти України. У ці 8 годин можна вживати будь-які продукти в незалежності ...