Хіти тижня. Непутінська Росія: Гордон зробив яскраву заяву про Пугачову (відео)

Російська зірка, примадонна Алла Пугачова підтримує Україну в контексті конфлікту з РФ. При цьому зірка найближчим часом не приїде в країну, так як потім може стати жертвою цькування з боку росіян.

Алла Пугачова

Таку думку висловив відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112". Відео розмови з Гордоном опубліковане на YouTube, передають Патріоти України.

"Я був би щасливий зробити з неї інтерв'ю. Пугачова – велика співачка. Але я думаю, що через ситуацію з Росією і Україною зараз це неможливо. Я абсолютно впевнений, що вона на боці України. Я спробую. Але її ж потім цькувати будуть в Росії, якщо примадонна дасть мені інтерв'ю. Розумію це і не хочу підставляти людей. Але я зроблю спробу", – заявив Гордон.

Окрім цього, за словами Дмитра, у нього зірвалося близько 100 інтерв'ю через конфлікт Росії та України. При цьому журналіст виступив за заборону в'їзду в Україну російських зірок і уточнив, що щиро поважає тих діячів культури з РФ, які дотримуються українських законів.

"Тих, хто в знущальному тоні висловлювалися про Україну, стріляли в бік наших військових, підписували листи про те, що "Крим наш", приїжджали в Крим, знаючи, що це можна робити тільки з території України. Якщо Крим ваш, то не заробляйте гроші на нашій території. Макаревич, Гребенщиков, Ахеджакова, інші діячі російської культури, яких я поважаю, не їздять в Крим. Або в'їжджають з території України",– зазначив Гордон.

Іншим же відомим особистостям з Росії, які підтримують позицію Москви по Криму, Гордон порадив "не розслабляти булки".

Як виглядає повернуте Україні судом Нідерландів "скіфське золото", про яке говорить весь світ

середа, 27 жовтень 2021, 5:45

Якщо б Москва не подавала б касацію, ці скарби були вже у Києві протягом трьох місяців. Однак, скоріш за все доведеться ще почекати. Знаменита колекція "Скіфське золото" через 8 років нарешті буде повернута Україні. Таке рішення 28 жовтня прийняв Апеля...

Хіти тижня. Могли постраждати десятки тисяч українців: "АТБ" запевняє, що не допустив на свої полиці небезпечну продукцію з-за кордону, про котру попереджала Держпродспоживслужба

середа, 27 жовтень 2021, 4:00

Рітейлер обіцяє, що всі ніякісні напівфабрикати будуть утилізованими. Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника. Невідповідна партія вилучена компанією з обіг...