Хіти тижня. Нещасна пара не нарадується диву: Незаймана, хоч і заміжня жінка змогла народити дитину

Вона страждає від хвороби, яка унеможливлює заняття сексом.

В індійському місті Ахмеднагар 30-річна заміжня жінка народила дитину – при цьому вона ніколи в житті не займалася вагінальним сексом, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

Справа в тому, що Реваті Бордавекар страждає від вагінізму – захворювання викликає у неї спазми піхви за будь-якого дотику.

Вона дізналась про проблему у 22 роки. Тоді Реваті вперше спробувала використати тампон, але їй не вдалося його вставити. Тоді вона посоромилася звернутись до лікарів, хоча почала підозрювати, що у неї можуть бути проблеми із сексом в майбутньому.

Зі своїм нинішнім чоловіком Чанмою вона познайомилася у мережі, у них спалахнув роман, і він переїхав до неї до Індії зі США. Реваті берегла цноту до шлюбу і сподівалась, що все вдасться, коли прийде час. Проте у першу шлюбну ніч вона розповіла про свій стан чоловікові і той все зрозумів і сказав, що їм треба витратити час на те, аби краще пізнати один одного.
За рік Реваті все ще не могла займатися сексом і звернулася за порадою до професіоналів і друзів. Їй сказали практикувати прелюдію, пити вино і використовувати знеболювальний крем. Але "вагінізм – справжній, - каже жінка. - Він не у тебе в голові, та не зникне, якщо ти розслабишся, вип'єш вино чи використаєш змазку".

Зрештою вона звернулась до лікарів, і ті, під загальним наркозом, розрізали її дівочу пліву і розширили її, аби спробувати допомогти. Проте і це нічим не зарадило.

2018 року пара звернулась до ЕКО в надії мати дітей. Завдяки штучному заплідненню жінка змогла завагітніти і народити дівчинку на ім'я Єва. Після довгих роздумів Реваті навіть наважилась відмовитись від кесаревого розтину. Зараз вона має надію, що після пологів зможе займатися повноцінним сексом.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...

Оце "покращення"? Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

четвер, 23 вересень 2021, 11:29

До кінця 2021 року популярний серед українців продукт - хліб - може подорожчати від 5 до 25%. Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передають Патріоти України. Він назвав причини подорожчання хліба: зростання цін на сировину і...