Хіти тижня. Несподівано помер відомий український бізнесмен

Колишній перший заступник голови "Укрзалізниці" Максим Бланк помер у віці 44 років. Про це в Facebook розповів журналіст Сергій Лямець, а також кілька видань з посиланням на свої джерела, повідомляють Патріоти України.

"Страна" передає, що екс-чиновника і бізнесмена поховали 8 січня. Джерело повідомило "Українським новинам", що Максим Бланк хворів.

Максим Бланк прийшов в "Укрзалізницю" в квітні 2014 року, його зараховували до числа нового покоління державних менеджерів - вихідців з бізнесу. У той же час щодо Бланка та інших чиновників "Укрзалізниці" розглядали справу про розтрату під час державних закупівель.

Бланк заснував власну інвестиційну компанію "Аструм". У 2015 році він виконував обов'язки голови "Укрзалізниці". У березні 2015 року автомобіль Максима Бланка підпалили. Бланка звільнили на початку 2016 року розпорядженням уряду.


А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...