Хіти тижня. "Нет ни одного документа о капитуляции Германии 9 мая", - блогер

9 травня - це день, коли радянське керівництво вирішило оголосити радянському народові, що взагалі відбувається.

Ілюстрація: 24tv.ua

"Напоминаю, что: 1) акт о капитуляции Германии был подписан 7 мая 1945 года. 2) Черчилль и Трумэн объявили о капитуляции Германии 8 мая (в Британии был день, в США - утро)", - пише у своєму блозі Роман Шрайк, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"3) акт о капитуляции Германии вступил в силу в 23-01 8 мая.

4) Сталин потребовал подписать для себя отдельный акт, в основном копирующий предыдущий. этот акт был подписан 8 мая поздно вечером и вступил в силу 8 мая в 23-01.

5) 9 мая о капитуляции Германии было объявлено советскому народу.

Таким образом, нет ни одного документа о капитуляции Германии, в котором стояла бы дата "9 мая". 9 мая - это день, когда советское руководство соизволило объявить советскому народу, что вообще присходит".

Хіти тижня. Українці в шоці: У мережі показали, скільки заробляє український лікар (документ)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 9:00

У мережі бурхливо обговорюють розмір зарплати у лікаря, який працює в травматологічному відділенні. Фото з розміром окладу і надбавок опубліковано в спільноті dtp.kiev.ua в Facebook, передають Патріоти України. У пості не вказано в який саме поліклініц...

Батько намагався втекти через "кордон": В окупованому Криму загадково зникла 5-річна дівчинка (фото)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 8:38

В анексованому Криму в селі Кропоткіне Роздольнеського району зникла п'ятирічна Даша Пилипенко. Про це стало відомо 13 листопада, передають Патріоти України. До пошуків залучили близько 300 волонтерів і вертоліт. Відзначається, що дівчинку останнім час...