Хіти тижня. "Нет ни одного документа о капитуляции Германии 9 мая", - блогер

9 травня - це день, коли радянське керівництво вирішило оголосити радянському народові, що взагалі відбувається.

Ілюстрація: 24tv.ua

"Напоминаю, что: 1) акт о капитуляции Германии был подписан 7 мая 1945 года. 2) Черчилль и Трумэн объявили о капитуляции Германии 8 мая (в Британии был день, в США - утро)", - пише у своєму блозі Роман Шрайк, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"3) акт о капитуляции Германии вступил в силу в 23-01 8 мая.

4) Сталин потребовал подписать для себя отдельный акт, в основном копирующий предыдущий. этот акт был подписан 8 мая поздно вечером и вступил в силу 8 мая в 23-01.

5) 9 мая о капитуляции Германии было объявлено советскому народу.

Таким образом, нет ни одного документа о капитуляции Германии, в котором стояла бы дата "9 мая". 9 мая - это день, когда советское руководство соизволило объявить советскому народу, что вообще присходит".

Почав ще у 15: Стало відомо про звірячий злочин підозрюваного в катастрофі MH17

середа, 26 червень 2019, 11:58

Леонід Харченко вже у підлітковому віці був засуджений за групове згвалтування. Леоніда Харченка на прізвисько Кріт, якого Bellingcat вважає одним з головних підозрюваних в катастрофі Boeing 777 рейсу MH17 на Донбасі, засудили за групове згвалтування. ...

"Нові обличчя" мовчать: Українців розгнівала рекомунізація проспектів Бандери і Шухевича

середа, 26 червень 2019, 11:45

Хтось називає це реваншем проросійських сил, хтось нарікає на нереформованість української судової системи. Українці обурені рішенням Окружного адмінсуду Києва, який повернув проспектам Степана Бандери і Романа Шухевича радянські назви - Московський і ...