Хіти тижня. Невідома хвороба вразила керівний склад найбільших військових складів півдня України

В Одеському гарнізоні невідома хвороба масово вразила 13 липня військовослужбовців, після чого на складах було знайдено консерви без документів.

"Король захворів. Щиро бажаю полковнику якнайшвидшого одужання, адже якось сумно без нього було на 46-му Одеському ОЦЗ. Там взагалі погано зі здоров'ям особового складу, невідома хвороба за добу вразила майже весь керівний склад найбільших військових складів на півдні України. Але нічого, у нас нормальні госпіталі, дуже скоро всіх вилікують. Пам'ятайте всі ці історії з армійськими консервами, на яких піарилися всі кому не лінь - від дивних волонтерів до дивних політиків? Для армії це проблема", - написав радник міністра оборони Юрій Бірюков у Facebook, передають Патріоти України.

Він зазначив, що Головне Управління відповідає за якість консервів, але часто виявляються браковані партії. "Сліди привели на два з чотирьох ОЦЗ, де під час позапланової перевірки минулого тижня було виявлено тонни бракованої консервації без документів. Тобто - незрозуміло звідки взялося, незрозуміло за якими документами видатне", - підкреслив Бірюков.

У свою чергу, прес-служба Міноборони повідомила, що на складах продовольства почалася перевірка в зв'язку з порушення правил прийому за дорученням міністра оборони Степана Полторака.

"Міністру оборони України стало відомо про факти неналежного виконання правил прийому продовольчої продукції на склади 46 об’єднаного центру забезпечення (м. Одеса), та інші порушення, які підтвердилися під час попередньої перевірки. У зв’язку з цим, основною метою інспекції є перевірка фактів порушень у службовій діяльності посадових осіб 46 Об’єднаного центру забезпечення ЗС України", - сказано в повідомленні.

Комісія опечатала продовольчі, речові склади, сховища паливно-мастильних матеріалів і перевірила документацію. Консерви направили в незалежну лабораторію, яка встановить їх якість.

Опублікував: Олег Устименко

Сиротами стали 8 дітей: У Житомирській області на міні підірвався автомобіль із подружжям (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:00

У середу вдень, 7 грудня, в Олевській громаді Житомирської області на дорозі між селами підірвався автомобіль "Форд Транзит", в якому їхали чоловік та жінка, подружжя загинуло, і сиротами стали 8 дітей. Правоохоронці дізналися про вибух в Житомирській ...

Душив, цілував, вигадував покарання-збочення: Підопічні вчителя малювання з Вінниці розповіли, як той розбещував дітей

четвер, 8 грудень 2022, 11:40

Батьки гадали, що з їхніми донечками все гаразд... Нелюд залякував дітей: «Кому повірять, тобі чи мені?». Днями Вінницю сколихнула жахлива історія. 55-річний вчитель малювання під прикриттям художнього гуртка понад 10 років розбещував дітей у себе вдо...