Українців захопило відео з виступом вуличних музикантів у переході метро "Майдан Незалежності" в Києві. Вони виконали відому пісню "Ой у лузі червона калина", акомпануючи собі на бандурі. Яскраве відео з талановитою молоддю опублікував на своїй сторінці у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк, повідомляють Патріоти України.
"Ой у лузі червона калина похилилася, чогось наша славна Україна зажурилася. А ми тую червону калину підіймемо, а ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо!" — підписав він вражаючий ролик цитатою приспіву українського хіта.
Відео гідно оцінили користувачі соцмережі, про що написали у численних коментарях під постом Цимбалюка. "Вони вже кілька років там періодично співають. Дуже талановиті хлопці! Чому ж продюсери їх не бачать? Щиро бажаю їм успіхів!", "Добре співають", "Вони майже кожен день співають, коли один, коли всі разом. Дуже гарно, і репертуар від народних до сучасних українських пісень, наприклад, "Тінь сонця" — "Їхали козаки" дуже добре виконували", "Неймовірні хлопці, дух захоплює, слухав їх також: "Ой чий то кінь стоїть", "Невмируща нація", - пишуть люди.
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...