Хіти тижня. Невтішний прогноз: Десятки українських міст і сіл підуть під воду до 2100 року

​660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення.

До 2100 року ряд українських міст і сіл можуть піти під воду. Про це йдеться в результатах дослідження центру екологічних ініціатив Екодім, передають Патріоти України.
Як стверджують екологи, частково будуть затоплені 34 міста, а повністю підуть під воду - 62 села. Одеса, Херсон, Миколаїв, Маріуполь, Бердянськ, Керч, Гола Пристань, Затока і Лазурне.
Як стверджують екологи, підняття рівня моря може призвести до затоплення близько 100 об'єктів природно-заповідного фонду, частини територій Чорноморського і Дунайського біосферних заповідників.

660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення. Зокрема: 13 звалищ і 36 очисних споруд, меткомбінат Азовсталь в Маріуполі і ставки-відстійники кримського заводу Титан поблизу Армянська.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...