Хіти тижня. Невтішний прогноз: Десятки українських міст і сіл підуть під воду до 2100 року

​660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення.

До 2100 року ряд українських міст і сіл можуть піти під воду. Про це йдеться в результатах дослідження центру екологічних ініціатив Екодім, передають Патріоти України.
Як стверджують екологи, частково будуть затоплені 34 міста, а повністю підуть під воду - 62 села. Одеса, Херсон, Миколаїв, Маріуполь, Бердянськ, Керч, Гола Пристань, Затока і Лазурне.
Як стверджують екологи, підняття рівня моря може призвести до затоплення близько 100 об'єктів природно-заповідного фонду, частини територій Чорноморського і Дунайського біосферних заповідників.

660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення. Зокрема: 13 звалищ і 36 очисних споруд, меткомбінат Азовсталь в Маріуполі і ставки-відстійники кримського заводу Титан поблизу Армянська.

Одесит використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:15

В Одесі місцевий житель використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну. ховав у дитячому рюкзаку. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. Чоловіка затримали на вулиці, куди він приїхав на таксі з партією...

Зробите собі гірше: Чи можуть затримати військовозобов’язаного за відмову брати повістку

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:56

Якщо відбувається затримання військовозобов'язаного поза правовими методами, потрібно одночасно скаржитися в декілька органів - ДБР чи поліцію, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що мобілізацію в Україні вкотре продовжили, тепер до 15 листоп...