Хіти тижня. Незабаром стануть більшими "бандерівцями", ніж галичани? - Військкор розповів про зміни в настроях мешканців ОРДЛО

В окупованих районах Донбасу люди продовжують дивитися українське ТБ.

Андрій Цаплієнко

Про це заявив військовий кореспондент телеканалу «1 + 1» Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

«Часто розмовляю на КПВВ з людьми, які їдуть з Донецька і Луганська. Вони впізнають українських журналістів. Багато дуже привітно спілкуються. Не приховують, що нас дивляться і до нас прислухаються», - повідомив він.
За словами журналіста, процес розчарування в ідеях «русского мира» серед населення окупованого Донбасу йде не так швидко як хотілося б Україні. «Нам, напевно, хотілося б, щоб там в один момент всі стали патріотами, щоб в їхній свідомості переключився якийсь тумблер. Але з урахуванням російської пропаганди, яка десятки років активно працювала на розвал української держави, це швидко не станеться. Логіка зміни ставлення до країни дуже проста. Люди розуміють, що в Україні для них більше можливостей і більше перспектив, що тут комфортніше», - говорить він.
Для того, щоб не дати російській пропаганді остаточно заволодіти умами підростаючого покоління, Цаплієнко запропонував вивозити дітей з окупованих районів Донбасу на екскурсії в мирні міста України. «Я взагалі вважаю, що дітей, які живуть і в сірій зоні, і в прифронтовій смузі, і на окупованій території, слід активно вивозити на екскурсії в міста, про які у них вкрай хибне уявлення, виховане батьками і пропагандою. Щоб вони Київ, Львів, Ужгород, Полтаву побачили своїми очима. І це треба робити зараз», - говорить він.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.