Хіти тижня. Незабаром стануть більшими "бандерівцями", ніж галичани? - Військкор розповів про зміни в настроях мешканців ОРДЛО

В окупованих районах Донбасу люди продовжують дивитися українське ТБ.

Андрій Цаплієнко

Про це заявив військовий кореспондент телеканалу «1 + 1» Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

«Часто розмовляю на КПВВ з людьми, які їдуть з Донецька і Луганська. Вони впізнають українських журналістів. Багато дуже привітно спілкуються. Не приховують, що нас дивляться і до нас прислухаються», - повідомив він.
За словами журналіста, процес розчарування в ідеях «русского мира» серед населення окупованого Донбасу йде не так швидко як хотілося б Україні. «Нам, напевно, хотілося б, щоб там в один момент всі стали патріотами, щоб в їхній свідомості переключився якийсь тумблер. Але з урахуванням російської пропаганди, яка десятки років активно працювала на розвал української держави, це швидко не станеться. Логіка зміни ставлення до країни дуже проста. Люди розуміють, що в Україні для них більше можливостей і більше перспектив, що тут комфортніше», - говорить він.
Для того, щоб не дати російській пропаганді остаточно заволодіти умами підростаючого покоління, Цаплієнко запропонував вивозити дітей з окупованих районів Донбасу на екскурсії в мирні міста України. «Я взагалі вважаю, що дітей, які живуть і в сірій зоні, і в прифронтовій смузі, і на окупованій території, слід активно вивозити на екскурсії в міста, про які у них вкрай хибне уявлення, виховане батьками і пропагандою. Щоб вони Київ, Львів, Ужгород, Полтаву побачили своїми очима. І це треба робити зараз», - говорить він.

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.

"Я скоро вернусь в з*дницу!": Люксембурзький футболіст зібрався до московського "Спартака" та порадував фанів цікавою обмовкою (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 23:42

Люксембурзький футболіст московського "Спартака" Крістофер Мартінс Перейра зробив курйозний допис в Instagram на тему повернення з відпустки. . 25-річний півзахисник звернувся до вболівальників, щоб повідомити, що він швидко повернеться до Росії. Але в...