Хіти тижня. Незважаючи на бойкот: Відома українська співачка "засвітилася" на росТБ на Новий рік

Легендарна співачка Софія Ротару, незважаючи на бойкот виступів у РФ, все ж з'явилася в новорічному ефірі російського "Першого каналу", повідомляють Патріоти України.

Вона виконала хіт "Біла зима". Втім, сама Ротару, здається, про подію не знає – в ефір потрапив її торішній запис. А "справжня" Ротару при цьому була показана у новорічному концерті на телеканалі "Україна".

Як зазначалося, співачка Софія Ротару, яка нещодавно налякала шанувальників своїм станом здоров'я, скасувала свій виступ на "Пісні року" в Росії. Артистка вперше не відвідала премію, на якій була присутня 43 рази.

Також інформацію підтвердив син Софії Михайлівни Руслан Євдокименко, який зазначив, що Ротару вперше не відвідала "Пісню року". Також повідомлялося, що Ротару не буде зніматися ні в "Пісні року", ні у "Золотому грамофоні". Крім того, співачка відмовилася виступати на корпоративах у Росії.

Полякати Х...йла: На "Марш Нємцова" в Москві принесли прапори України (відео)

субота, 29 лютий 2020, 15:15

Крім російських та українських прапорів, в голові колони розтягнули банер з написом "Замовник вбивства повинен сидіти". У суботу, 29 лютого, в Москві (Росія) на марш пам'яті вбитого російського політика Бориса Нємцова принесли прапори України і Євросою...

"Він помер! Все, його немає більше!": З'явилося відео трагічного моменту на святі блогерки у Москві

субота, 29 лютий 2020, 14:44

Спочатку все здавалося жартом, поки не обернулося справжньою трагедією.​. На смертельній вечірці російської Instagram-блогерки Катерини Діденко до трагічних подій жартували про смерть друга, коли він пірнув у басейн з сухим льодом. Про це повідомляють ...