Хіти тижня. Незважаючи на бойкот: Відома українська співачка "засвітилася" на росТБ на Новий рік

Легендарна співачка Софія Ротару, незважаючи на бойкот виступів у РФ, все ж з'явилася в новорічному ефірі російського "Першого каналу", повідомляють Патріоти України.

Вона виконала хіт "Біла зима". Втім, сама Ротару, здається, про подію не знає – в ефір потрапив її торішній запис. А "справжня" Ротару при цьому була показана у новорічному концерті на телеканалі "Україна".

Як зазначалося, співачка Софія Ротару, яка нещодавно налякала шанувальників своїм станом здоров'я, скасувала свій виступ на "Пісні року" в Росії. Артистка вперше не відвідала премію, на якій була присутня 43 рази.

Також інформацію підтвердив син Софії Михайлівни Руслан Євдокименко, який зазначив, що Ротару вперше не відвідала "Пісню року". Також повідомлялося, що Ротару не буде зніматися ні в "Пісні року", ні у "Золотому грамофоні". Крім того, співачка відмовилася виступати на корпоративах у Росії.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Бережіться! Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...