Хіти тижня. "Нікому не потрібна": Безногу терористку, яка воювала проти України, бойовики викинули на вулицю (фото)

Бойовики на окупованому Донбасі вирішили виселити на вулицю свою безногу "колегу" через борги по комуналці. Про це розповів журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter,повідомляють Патріоти України.

"Воювала за те, щоб Курченко міг віджати собі заводи і шахти Ахметова, а нікчемний МММник став вождем Донбасу. Тепер нікому не потрібна і не може навіть за житло заплатити", - йдеться у підписі.

Звернемо увагу, що мова йде про "героїню ДНР" Валентину Гетьманчук, яка воювала проти України до січня 2015 року. Терористка втратила ногу під Красногорівкою, оскільки "нею прикрилися".

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...