Хіти тижня. "Ніж у спину": "Памятник украинскому писателю Мыколе Гоголю в Швейцарии, о России ни слова", - блогер (фотофакти)

У одному з головних міст "Швейцарської Рів'єри", що так полюбляють багаті росіяни, 10 років тому з'явився монумент, котрий "зухвалим підписом" дуже дратує представників "братнього народу"
Треба пам'ятати, що великий син України досить довго гостював в цьому курортному містечку на березі Женевського озера. Тут він працював над своїми "Мертвими душами", зазначають Патріоти України.

"У Веве, Швейцарія все відразу було визначено по своїх місцях (зара в московитів пукани підірве)", - підписав своє повідомлення блогер Олег Леусенко.

Варто нагадати, що дарунок цьому франкомовному кантону був приурочений до 200-річчя від дня народження великого письменника.

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...