Хіти тижня. "Ніж у спину": "Памятник украинскому писателю Мыколе Гоголю в Швейцарии, о России ни слова", - блогер (фотофакти)

У одному з головних міст "Швейцарської Рів'єри", що так полюбляють багаті росіяни, 10 років тому з'явився монумент, котрий "зухвалим підписом" дуже дратує представників "братнього народу"
Треба пам'ятати, що великий син України досить довго гостював в цьому курортному містечку на березі Женевського озера. Тут він працював над своїми "Мертвими душами", зазначають Патріоти України.

"У Веве, Швейцарія все відразу було визначено по своїх місцях (зара в московитів пукани підірве)", - підписав своє повідомлення блогер Олег Леусенко.

Варто нагадати, що дарунок цьому франкомовному кантону був приурочений до 200-річчя від дня народження великого письменника.

Гетманцев розповів, куди вкласти гроші, щоб обійти всі перевірки та фінансовий моніторинг

неділя, 11 червень 2023, 4:15

Українці можуть вкласти гроші у військові облігації та при цьому витратити практично будь-які свої гроші. Якщо у випадку з банківським депозитом необхідно надати документ про походження коштів та довести, що вони не зароблені у тіні, то при купівлі обл...

Бабуся захотіла права: Під час іспиту з водіння переплутала педалі і перевернула машину на бік. Епічне відео підірвало мережу

неділя, 11 червень 2023, 3:25

В Аргентині 63-річна жінка переплутала педалі газу та гальма і потрапила в ДТП під час свого першого іспиту з водіння. Про це пише Daily Express. Літня жінка вирішила вперше отримати посвідчення водія. Вона приїхала на практичний екзамен на своєму авто...