Хіти тижня. "Ніж у спину": "Памятник украинскому писателю Мыколе Гоголю в Швейцарии, о России ни слова", - блогер (фотофакти)

У одному з головних міст "Швейцарської Рів'єри", що так полюбляють багаті росіяни, 10 років тому з'явився монумент, котрий "зухвалим підписом" дуже дратує представників "братнього народу"
Треба пам'ятати, що великий син України досить довго гостював в цьому курортному містечку на березі Женевського озера. Тут він працював над своїми "Мертвими душами", зазначають Патріоти України.

"У Веве, Швейцарія все відразу було визначено по своїх місцях (зара в московитів пукани підірве)", - підписав своє повідомлення блогер Олег Леусенко.

Варто нагадати, що дарунок цьому франкомовному кантону був приурочений до 200-річчя від дня народження великого письменника.

Хіти тижня. Зробили зауваження..: Боксер жорстоко побив пару напередодні весілля (відео)

неділя, 25 серпень 2019, 2:00

Ексспортсмен перебував на вулиці пізно вночі й розпивав зі своєю дівчиною спиртні напої, голосно лаючись. У Запоріжжі в ніч на 17 серпня колишній боксер Євген Скрипніков побив хлопця і дівчину за зроблене зауваження. Відповідне відео на сторінці в Inst...

Хіти тижня. Ядерна зима триватиме мінімум 7 років: Вчені назвали страшні наслідки війни між США і РФ

неділя, 25 серпень 2019, 1:00

За оцінками Давида Денкенбергера з Університету Аляски в Фербенксі (США), через 5 років на Землі в кращому випадку виживе 10% населення. У разі застосування ядерної зброї в Третій світовій війні т.зв. ядерна зима триватиме мінімум 7 років, що зробить н...