Хіти тижня. Нова пандемія може вбити 30 млн осіб за півроку: Гейтс озвучив жахливий прогноз

На його думку, нова смертельна хвороба виникне і пошириться по всьому світу протягом наступного десятиліття. Тільки за шість місяців можуть загинути близько 30 млн осіб.

Фото: macdigger.ru

Засновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що весь світ повинен почати підготовку до наступної пандемії так само серйозно, як потрібно готуватися до війни. Про це він повідомив 27 квітня на зустрічі, присвяченій обговоренню епідемій, яку організувало Массачусетське медичне товариство, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Гейтс переконаний, що людям і невеликим їх групам стає все легше створювати небезпечні хвороби, які можуть поширюватися, "як лісові пожежі, по всьому світу". Він додав, що світ наближається до створення універсальної вакцини проти грипу. Так, його благодійний фонд виділить для цього гранти в розмірі $12 млн.

Британські інструктори тренуватимуть українських моряків, - посол Сіммонс

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 6:14

Інструкторська місія Orbital, дію якої в Україні було продовжено до 2023 року, відтепер здійснюватиме також військову морську підготовку українських військовослужбовців. Про це повідомила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. . "Великим до...

У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...