Хіти тижня. Обережно! Кібер-злодій: У популярному браузері знайшли розширення, яке краде платіжні дані користувачів

Небезпечне ПЗ було доступне у Chrome Web Store із початку 2018 року. За цей час його установили декілька сотень людей.

У популярному браузері Google Chrome знайшли розширення, яке краде платіжні дані користувачів. Звіт про загрозу опублікований у спеціалізованому блозі компанії ElevenPaths. Програма під назвою Flash Reader перехоплювала інформацію про карти Visa, Mastercard та інші платіжні системи, передають Патріоти України.

Усі зібрані дані передавалися на контрольований злочинцями сервер.

Жертви отримували повідомлення про встановлення спеціальної програми, яка нібито була необхідна для роботи у мережі. До повідомлення додавалося фішингове посилання на розширення Flash Reader.

Розширення усе ще становить серйозну загрозу для користувачів мережі, незважаючи на те, що шкідлива кампанія призупинена.

Гривня ослабне: Астролог розповіла, коли почнеться економічна криза

четвер, 5 грудень 2019, 23:14

Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня. У 2020 році матимемо чергову економічну кризу. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України. "Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня, -...

Таку "білу" схему знаного законника занапастили: "Слуга" Стефанчук повернув державі кошти за тещину квартиру

четвер, 5 грудень 2019, 21:15

Доктор юридичних наук не врахував, що входження в топ-10 можновладців держави накладає моральні забов'язання навіть там, де є красиві "відмазки". Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук (партія "Слуга народу") повернув апарату парламент...